Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

siyah t-shirt e beyaz baskı süblime

maynaxxx

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar elimde epson p50 yazıcı var süblime boyası ve tshirt alarak baskı yapmak istiyorum fakat siyah t-shirtlere beyaz baskı yoğunlukta baskı yapmam gerekiyor bunun için ne yapmammı önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
eğer resimde basacağım diyorsan forever dark diye bir kağıt var. ona yazıcıdan cıktını alıyorsun. t shırt uzerınde gorunmemesı gereken yerlerı kesıyorsun. bunu kolay bırseyse makas yada maket bıcagı yardımıyla yapabılırsın ancak yazılarda sorun olacaktır o yuzden plotter kullanman gerekir. daha sonra t shirt üzerine cıktını koyup 200 derece sıcaklıkta 5 sanıye presste bekletıyorsun ve sogumaya bırakıyorsun. soguduktan sonra kagıdı t shirtten ayırıyorsun. daha sonra tekrar 10 - 15 sn kadar press ın altında bekletıyorsun ve hazır hale gelıyor. ben bu yöntemi kullanıyorum. gayet pratik ve iyi sonuçlar alıyorum.

maynaxxx

🌱Yeni Üye🌱
peki şöyle bişey düşünüyorum o söylediğiniz kağıt seri yapımda kullanamayız seri olarak yapmak için beyaz süblüme mürekkep bulsak onu siyah kartuş yerine koysak çıktıyı siyah alsak kartuşda beyaz boya olacağı için beyaz basıcaktır böyle bişey yapmamız mümkünmü peki ?

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sublimasyon ürünler ve detaylar için özel mesaj atınız..

LACRIMAS

🌱Yeni Üye🌱
sublime baskıya uygun t-shirtler polyester t-shirtlerdir özellikle %100 polyester tercih edilir

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Penye t-shirt üzerine baskı yapmanızı sağlayacak ürünlerde mevcuttur. Ancak sublimasyon sistemde beyaz baskı yaparsanız nefes alamayan baskılar yapabilirsiniz bu da müşterinizin memnun olmamasını sağlayacaktır....siyah t-shirt üzerine beyaz baskı yapılabilir mi evet yapılabilir ama nefes alamayan baskı olacağı için memnuniyetsizlikle neticelenir...ayrıca sublimasyon sisteminde %100 polyester olması da gerekmiyor...yeni nesil kağıtlar ile de bunu yapabilirsiniz.

Iyi çalışmalar.