Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Slm Herkeze (Bursa - İzmir) Mekik dokuyom!!

Hakan Emen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Slm 16 yıl izmir de grafikerlik yaptım ve artık memleketim olan Bursa'ya yerleştim ama İzmir siz yapamıyom... mekik dokuyom adeta çok sık izmir'e gidiyorum ama Bursa'da güzel.. yani iki ayrı şehirli oldum Buda güzel.....

İzmir piyasasını iyi tanıyorum izmir de çalışmaya niyetlenenler olursa bana danışabilirler... Matbaa yada ajanslarda herkeze kolay gelsin.. ...

Son düzenleme:

Benzer konular

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 sene önce konyamı, istanbulmu, izmirmi, antalyamı diye seceneklerim vardı kısmet antalyaymıs ama hic belli olmaz belki bide izmir yapmak isteriz (resim sınavları için bi kaçkez gitmiştim) buca - balçova - konak - karsıkaya falan....

ben acıkhava reklamcılıgı ile (imalattan montaja) ugrasmaktayım ama 2 senedir grafik-tasarım bölümünde calısıyorum
izmirde acıkhava reklamcılıgı ne durumda potansiyel bakımından tabi bide ekonomik durum sözkonusu 3 asagı bes yukarı maas falan nedir

yazarsan sevinirim

Hakan Emen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İzmir de belli başlı açıkhava reklamcılığı olarak iyi olan 3 adet firma var... İş potansiyeli güzel, izmir de maaşlar düşük tabii bu birazda kişinin bilgisine tercrübene bağlı ama yinede diğer illere göre düşük fakat İzmir de yaşam daha ucuz bunu belirtmemde de yarar var... ucuz derken tabiikide kısaslama yapılırsa İstanbul, Ankara, Bursa, Bu illere göre dahada ucuz; Ev kiraları, Temel gıda ve ulaşım gibi.... Eğlence, Gece hayatı dersen pahalı...

Son düzenleme:

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
sağolasın
aklımda bulunacak eğerki yolumuz düşecek olursa oralara yine 1-2 satır yazarım

teşekkür ederim