Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Son Yaptığım Çalışmalardan Bir Tanesi

Ahmet KAPLAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetkaplan.net
Merhaba arkadaşar son hazırlamış olduğum çalışmalardan bir tanesi. Full Flash tasarımdır.

Kullanılanlar:
Photoshop
Flash
SQL
Java
CSS
ActionScript 2.0

ajanspinkzy1.jpg

Aragorn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş dostum bir web tasarımcı olarak eline sağlık diyorum.

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok şık bir tasarım..farklı ve kaliteli..eline saglık..

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
bencede sade ve hoş sade tasarımlar her zaman daha çok şey anlatır

pseudo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel görünüyor,linkini gönderirseniz incelemek isterim,bu arada forumda yapılan işlerin linkinin verilmesine müsade edilse süper olur,daha önce konuyla ilgili birşeyler yazmıştım ama pek sallayan olmadı...

moody

🌱Yeni Üye🌱
alıntı ve alıntı

merhaba arkadaşım öncelikle elllerıne sağlık gayet basarılı bir çalışma ama sunuda sölemeden gecemeyeceğim bu tarz tasarımlardan kendı adıma söluyorum 100 lerce görmsumdur..keskın çizgiler,fontlar,yansımalar flan flan ..yanlış anlama sadece yorumum bu şekılde..

Ahmet KAPLAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetkaplan.net
merhaba arkadaşım öncelikle elllerıne sağlık gayet basarılı bir çalışma ama sunuda sölemeden gecemeyeceğim bu tarz tasarımlardan kendı adıma söluyorum 100 lerce görmsumdur..keskın çizgiler,fontlar,yansımalar flan flan ..yanlış anlama sadece yorumum bu şekılde..

Est. kardeş niye yanlış anlıycam :)
Herkezin her türlü olumlu olumsuz yorum ve eleştirilerine açık olmak lazım o zaman ne anlamı kaldı buraya koymanın. Tabi ahlak sınırları içinde :) Ben sana teşekkür ederim yorumların için evet farkındayım bende çok rastladım ama sende bilirsin ki müşteri velinimet o ne isterse o :) bu kaç şekilden şekile girdi en son dedim en iyi böyle olur bırakın böyle kalsın :) onun dışında senin saydıklarının hepsinin karşımı birşey oldu :) Çok teşekkürler.

Son düzenleme:

saziye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık arkadaşım sizler böyle web tasarımları yaptıkça bende merak salmaya başladım bu web tasarımı işine

St.ONe

Uşşaki
🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş çok şık ellerine sağlık :)

süleyman_man

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten güzel olmuş banada linklerini atarsanız sevinirim..

leventerdogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.leventerdogan.net
Tasarım çok hoş 10 numara.
Sadelik ön planda olunca ciddiyet artıyor kanımca.

Fakat model resimlerine tıklayınca açılan tek resim ve onu kapatıp ikinci resmi sonra ücüncüyü derken bayıyo aç kapat tıkla...

kullandığın scriptte biraz editleme yapsan açılan resmin bi köşesine sonraki ve diğer köşesine önceki gibi ibareler koysan kapat yzısında olduğu gibi, tıklayıp açtığımız resmin köşelerinden kişiye ait tüm resimleri ileri yada geri mantığı ile görsek mesala desem.

renk uyumu süper ajansa ait isminden gelen pembe az ve öz göz yormadan kullanılmış. bide 1024x768 fixlesen sayfayı süper olucak

başarılar

daimakafein

🌱Yeni Üye🌱
Yorum yazdığım ve sitede gezdiğim tasarımların içinde gördüğüm en güzel tasarım budur elinize sağlım gerçekten çok güzel olmuş. Ama 800x600 monitörlerde biraz sorun çıkarabilir sanırsam:)

Ahmet KAPLAN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetkaplan.net
Yorum yazdığım ve sitede gezdiğim tasarımların içinde gördüğüm en güzel tasarım budur elinize sağlım gerçekten çok güzel olmuş. Ama 800x600 monitörlerde biraz sorun çıkarabilir sanırsam:)

Teşekkür ederim arkadaşım.

Arkadaşim Bunu Paylasma ihtimalin Varmi tşkler?

Mağlesef kurumsal bir çalışma olduğu için ve bir firmaya ait olduğu için paylaşamam. Üzgünüm.

koronz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.lebuso.com
Artık genelde TemplateMonster tarzı yaygın. Flash sitelerin sanki belirli bir yapısı olustu.Klişe. Güzel bir siteye benziyor ancak klasik Flash sitelerinden sıyrılmamıs.