Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Son yaptığım siteler: Cosmo City - Papilla

cut_lee_amm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Papilla oldukça hoşuma gitti, ancak diğer tasarım için aynı şeyi söyleyemiyem. Renk uyumu pek oturmamış gibime geldi. Aslında temelinde birbirinden fazla farkları yok, ama ufak detaylar ve renk seçimi farklı boyutlara taşıyor çalışmaları. Papilla için demo görebilir miyim?

Birde ufak bir tavsiye, Papilla'da yağdanlıkların arkasında bulunan "yaşamımızın kalitesini .." diye başlayan yzının bulunduğu çerçeveyi yağdanlıkların bulunduğu küçk tahta tarzında olan nesnenin üstüne alırsan, yani sanki sadece yağ şişelerin arkasındaymış gibi gösterirsen 3boyutluluk ve inandırıcılık bakımından daha gerçekçi olur. Yapman gerekn ufak bir yeri silmek :D

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
Papilla oldukça hoşuma gitti, ancak diğer tasarım için aynı şeyi söyleyemiyem. Renk uyumu pek oturmamış gibime geldi. Aslında temelinde birbirinden fazla farkları yok, ama ufak detaylar ve renk seçimi farklı boyutlara taşıyor çalışmaları. Papilla için demo görebilir miyim?

Birde ufak bir tavsiye, Papilla'da yağdanlıkların arkasında bulunan "yaşamımızın kalitesini .." diye başlayan yzının bulunduğu çerçeveyi yağdanlıkların bulunduğu küçk tahta tarzında olan nesnenin üstüne alırsan, yani sanki sadece yağ şişelerin arkasındaymış gibi gösterirsen 3boyutluluk ve inandırıcılık bakımından daha gerçekçi olur. Yapman gerekn ufak bir yeri silmek :D

deneyeceğim teşekkur ederim.

dubster

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emresecer.net
2.calışma güzel olmuş ama ilk çalışma biraz karışık olmuş eline sağlık

quisimodo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başarılar dilerim
benim fikrim nacizane menu deki fontlar . nedense bana pek sıcak gelmedi sitenin geneli kadar

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk önce eline sağlık diyorum papilla için bişey demek istiyorum kadının yanında duran büyük tava biraz tuhaf durmuş ve tezgahın üstünde duran sebzelere daha çok gölge vermen lazım çünki bu şekilde çok gerçekçi durmamış onun haricinde çok güzel olmuş eline sağlık

UFB16

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eline sağlık ikiside çok güzel

gr_vldn

🌱Yeni Üye🌱
Bence 1.si çok göz yoruyo karışık olmuş biraz ama 2.si hoş olmuş. emeğine sağlık..

esrayet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cosmo City'den hep alışveriş yaparım :D bu görünüş o mağazayı pek yansıtmamış.Renkler soluk ve başlıktaki yazı stili kalitesiz duruyor.Makyaj malzemelerinin canlı renklerini ve logonun renklerini kullanırsan daha hoş olur gibi geliyor.

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yapacağım yorum için kusura bakma kötü nietli olarak da yapmıyorum..
1. çalışmadaki Cosmo ve Kozmetik dünyası nda kullandığın efectler çok ama çok acemice... bunun yanında palilla daki tasarım bir harika... Birinci çalışma ve 2 çalışmanın arasında dağlar kadar fark var 1. ye baktığım zaman 2. yi de aynı insanın yaptığından şüphe duyarım. Sakın yanlış anlama sen yapmadın die de birşey soylemiyorum sadece benim düşüncem ole olur.. Renk seçimi vb...Ama şuda varki bende çalışırken çok kötü işler yapabiliyorum , bana göre insanın o anki piskolojik durumuna göre değişebilir. ama dediğim gibi Cosmo ve Kozmetik dünyası beni çok rahatsız etti..cosmo da cok fazla Drop Shadow vermişsin. Kozmetik dünyasındaki renk düzenide hazır zaten.
Ama dediğim gibi palilla harika. Ellerine sağlık.

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
Cosmo City'den hep alışveriş yaparım :D bu görünüş o mağazayı pek yansıtmamış.Renkler soluk ve başlıktaki yazı stili kalitesiz duruyor.Makyaj malzemelerinin canlı renklerini ve logonun renklerini kullanırsan daha hoş olur gibi geliyor.

firmanın daha önce yaptığımız kataloglarındaki çizgiyi izlemeye çalıştım. Tüm işlerinde bütünlük olması açısından. Web sitesine ve kataloga bakınca iki iş başka kişiler tarafından yapılmış gibi durmaması için.

sitenin tamamı için isteyenlere link verebilirim

esrayet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben merak ettim.Önceki kataloğun resmi veya bi linki var mı?

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
31-32.jpg

dd-03.jpg

07-08.jpg

Son düzenleme:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kurallarına aykırı olduğunu bildiğiniz halde link veriyorsunuz. Lütfen kurallara uymaya özen gösteriniz

tasarımurat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sitelerde falash kullandın mı acaba? 1.site tasarımın karmaşık olmuş, 2. site ise fena sayılmaz ;)

snowman_8

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 sitede cok güzel olmus bişey sorucamtım sitedeki cercevedeki o kenarları nasıl yaptın acaba ögrenebilirmiyim?

slhkrgz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
link verebilirsen sevinirim ikiside güzel eline sağlık