Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer,Yetiştirilmek Üzere ve Yardımcı Grafiker olarak İş Arıyorum - İstanbul

tevfik34

🌱Yeni Üye🌱
Stajyer,Yetiştirilmek Üzere ve Yardımcı Grafiker olarak İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Indesign
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Dreamweaver
Adobe Flash

İş deneyimi ve içeriği: Hssportif(tam zamanlı):Kurumsal Kimlik Çalışması,Fenerbahce lisanslı atkı tasarımı,banner çalışmaları,kupon,a4 reklam sunum,mailing,gif,mms çalışmaları
Gen custom(Motorsiklet firması):Kurumsal Kimlik Çalısması,Web Arayüz Tasarım
Geon Ajans:Moda Dergi Tasarım
Bunların dışında sertifika,afiş,kartvizit,flash banner,web arayüz tasarım çalısmalarım da mevcuttur.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: mail yolu ile referanslarımı göndereceğim.İş görüşmelerinde de refanslarımı gösterebilirim.Elimde yaptığım butun tasarımların orneklerı mevcuttur.

İşle ilgili açıklama: Kendinimi geliştirmek,yenilemek ve eksiklerimi gidermek istiyorum.Bunu ögrenmek için birinin beni yetiştirmesini ve ya staj vermesini isterim.Kişinin yanında gözlemci olarak durmak istemiyorum.Bir proje alıp kendi sorumluluğum da yapıp teslim etmek isterim.Kendimi daha iyi hazırlamak için Dijital Reklam Ajansı arıyorum.Matbaa istemiyorum.

E-posta: tevfikbirsen@gmail.com

Telefon: 0507 205 21 00

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.