Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Su Giydirmesi"

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Arkadaşlar bu işin tekniğini bilen varsa yardımcı olsun kafayı yiğeceğim yapay damla oluşturuyorum. fakat bu kadar iyi olmuyor.... Bunu başarmak istiyorum.

11120_0.jpg

11121_0.jpg

11122_0.jpg

11123_0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resmin su efekti bulunmayan halini bulursan başaracağına eminim...

şeklinde girdikten sonra opasitesi iyi ayarlanmış brush olabileceği kanısındayım diyorum..

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bi uğraşayım bakalım nasıl bişeymiş. şimdilik pek fikrim yok

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence 3d max işi gibi umarım aramızdan bilen çıkar...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu çalışma 3D olarak hazırlanmamış, eğer dikkat ile incelerseniz bazı hataları var.3D olsa idi bu hatalar söz konusu olamazdı. Photoshop ile yapılmış ise, brush olabileceği gibi iki fotoğrafın birleştirilmesi de olabilir.

Son düzenleme:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çalışma 3D olarak hazırlanmamış, eğer dikkat ile incelerseniz bazı hataları var.3D olsa idi bu hatalar söz konusu olamazdı. Photoshop ile yapılmış ise, brush olabileceği gibi iki fotoğrafın birleştirilmesi de olabilir.

destekli olma ihtimali yüksek
3d bi programla su kalıbını oluşturur bunu bruh gibi photoshopta modele uygulayabilirsiniz
yada hali hazırda ki su brushlarıyla birşeyler yapmayı deneyebilirsiniz
sonuçta %90 iş photoshopta bitmiştir derim ben

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar bu photoshopta hazırlanmış.. oluşturmak için kadının hem elbiseli hemde elbisesiz aynı poz verilerek çekilmiş fotoğrafı gerekiyor.. önce elbiseyi dekupe edip çıplak kadının üzerine çakın daha sonra elbiseye su efektleri brush vb... uyguladığınızda ve opacitiy düşürdüğünüzde neler olduğunu göreceksiniz.. tabi biraz uğraşmak gerekiyor ben denemedim henüz ama mantığının böyle olduğunu düşünüyorum...

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bu photoshopta hazırlanmış.. oluşturmak için kadının hem elbiseli hemde elbisesiz aynı poz verilerek çekilmiş fotoğrafı gerekiyor.. önce elbiseyi dekupe edip çıplak kadının üzerine çakın daha sonra elbiseye su efektleri brush vb... uyguladığınızda ve opacitiy düşürdüğünüzde neler olduğunu göreceksiniz.. tabi biraz uğraşmak gerekiyor ben denemedim henüz ama mantığının böyle olduğunu düşünüyorum...

bir deli! bir kuyuya bir taş atmış...
bende böyle bişeyler düşündüm, veya da alpha channel la bişeyler yapılmış olabilir

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
reklamı yapanlarla ırtıbata gec

Paşa sana helal olsun ama ne diyebilirim ki...

Arkadaşlar ben ilk önce mankenin çıplak görüntüsünün çekildiğini daha sonra parlaklık için yeni bir tabaka oluşturulmuş olacağını.. Ardından aynı pozisyona sahip bir plastik manyenin üzerine amaçlanan giysi şeklinde saatlerce su dökülerek, şekillenmiş su görüntülerinin ayıklanıp montaj edildiğini düşünüyorum. Fakat bu çok komplex bir çalışma olurdu.. başarı oranı tartışılır.

Bu çekimler çok değerli şuan piyasada..yapan arkadaş köşe olayından sıkılıp havaii'de tatil yapıyor olmalı..;)

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Paşa sana helal olsun ama ne diyebilirim ki...

Arkadaşlar ben ilk önce mankenin çıplak görüntüsünün çekildiğini daha sonra parlaklık için yeni bir tabaka oluşturulmuş olacağını.. Ardından aynı pozisyona sahip bir plastik manyenin üzerine amaçlanan giysi şeklinde saatlerce su dökülerek, şekillenmiş su görüntülerinin ayıklanıp montaj edildiğini düşünüyorum. Fakat bu çok komplex bir çalışma olurdu.. başarı oranı tartışılır.

Bu çekimler çok değerli şuan piyasada..yapan arkadaş köşe olayından sıkılıp havaii'de tatil yapıyor olmalı..;)

Bence çok abarttınız... bayramdan sonra aynısını yapıp yolluyorum foruma.. :) İYİ BAYRAMLAR BU ARADA

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
hayalin resimleri ve açıklamanı sabırsızlıkla bekliyorum... sanada iyi bayramlar..

moonday

🌱Yeni Üye🌱
Bayram bitti ama hayalinden ses bende merak ettim şimdi.

tuğbasayıköz

🌱Yeni Üye🌱
3dmax değilse şöylede olabilir bir çıplak kız fotosu ve ayrıca çekilmiş dökülen su fotosu kaynaştırılır ve birkaç efekt ve birz inanadırıcılık için uğraşmak gerekir.