Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Su Giydirmesi"

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hani yaw neden kimse yapmadı hala bekliyoruz

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Arkadaşlar bu sitede bu işi yapabilecek adam yok mu? valla ne bilim ben kendimden bu fotoyu yapamadığım için utanıyorum.. yapamamak bir yana yöntemi ile ilgili düşüncelerim bile yetersiz.. Hayalin arkadaşımızda ortadan kayboldu.. ondan da ses yok ...

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla ben yaparım bi şekilde bu hareketi ama. evde bilgisayar yok, iş yerinde de herkes takdir ederki uğraşamam sonra allah göstermesin patron falan görse yanlış anlar, daha doğrusu doğru analr :)) mesai saatleri içinde başka ilerle uğraşmak yani

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar yılbaşı üstü çok yoğunum ama ilk vakit bulduğumda oturup uğraşıcam... Ne çıkarsa göndericem.. bence sizde biraz uğraşırsanız olur.. yapılamayacak bişi değil..

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
-eceğim
-acağım
-ecek
-acak

Olacak inşallah, hepimiz bekler olduk vaadlerin yapılmasını. Ne suymuş ya, kimse giydiremedi... :D

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Arkadaşlar suyu beklerken yılbaşı geldi.. :D Mutlu yıllar dilerim herkeze..

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar olayın mantığını çözdüm ben. dikkat ederseniz arka fonun rengi ile suyun rengi. aynı yani dığal olarak su renksiz aslında, diğer taraftan su dokusunu oluşturmak için kesinlikle su fırçası kullanılmış, bende o fırça yok yani su damlaları fırçası lazım olna varsa payşırsa ben bunu yaparım.
herkese kolay gelsin

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
grafifun dediğine ek olrak bir elbise path ı oluşturulup içine su brush la su dokusu oluşturulmuş olabilir.

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zaten bir elbise path'ı illaki şart

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
arkadaşlar bunun photoshop plug-in eklentisi var onun yardımıyla yapıyorlar
bi ara birini buna benzer bi çalışma yaprken görmüştüm
aslında çok basit suya seffaflık veriliyor ve dalgalar atıyor kendiliğinden
suyu tamamen kızın çıplak vucuduna giydirmişler dediğim eklentide ve kalan yerleri çok profesyonelce kesip bu hale getirmişler
tabi diğer ayrıntıları yeteğe kalmış bişey bunu yapanı kutlamak lazım

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Arkadaşlar bu senelerdir var olan bir resim bu 3d max değil kesinlikle bir başarılı photoshop yapımıdır... gerçekten photoshop delisi olanlar var bır atne resım var görsenz rsme şüphesiz 3d dersiniz ama photoshopta 300-900 tanemı ne layerla yapılmıs resımdı eskıden bı yerde görmustum sımdı bulamıyorum bulursam sızınle paylaşırım... bu photoshop....

Aldore

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.didymian.com
Damla efektinin veremiyeni dövüyorlar zaten... internete water effect tutorials dedinizmi yüzlerce örnek zaten bulabilirsiniz.. bu resimlerin yüksek çözünürlü olanlarına internetten ulaşabilirsiniz.. dikkatli bakınca söyle bir düşünce doğdu bende bilmiyorum doğrumudur..

1- Gisele'nin çıplak resimleri çekilir.
2- Gisele'nin verdiği pozların doğrultusunda cansız bir manken oluşturulur.
3- Cansız mankeni bir havuz içine kor ve saniyede 8 çekim yapabilen bir kamera ile mankenin üzerine istenilen su efekti doğrultusunda su fırlatılır ve resimler elde edilir.
4- Cansız model üzerinden elde edilen su efektleri temizlenir.
5- Gisele'in teni mat altın rengine çevrilir ve üzerine ayrı bir katmanda ışık tabakası oluşturularak yaldızlı parlama sağlanır.
6- Temizlenen su katmanları gisele modeli üzerine uzmanca yerleştirilir. Screen modu kullanılmak şartı ile artı su damlacıkları elde edilir.
7- Hanımefendinin nahmarem yerleri yoğun fırça darbeleri ile kapatılır.
8- Son olarak fon için bir derinlik ayarı yapılır.

Aralarda kullanılacak ışıkık ve renk ayarlarını bu işi kalkışan arkadaşlar bilirler artık..

Bilmiyorum benim aklımdan geçen bu..

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1- Bence Gisele bu ilan için soyunmamıştır... soyunsa duyardık heralde magazin dünyasından
2- Bence o kadar uğraşmamışlardır mekanik olarak, sanal yolla; yani grafik frogramları ile halletmişlerdir..
3- ....

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
waterdressed1io5.jpg

birileri bu işi denemeye karar vermiş ve bu örneği yapmış
yapan fransız bi genç
sadece photoshop kullanmış

bud orjinal çalışmanın sahne arkasından görüntüler
detay yok tabiki
g_bs01.jpg

g_bs02.jpg

g_bs03.jpg

g_bs04.jpg

g_bs05.jpg

g_bs06.jpg

matri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence herkes olayi cozmus tek sikinti, su efektinin nasil yapildigi...

panqart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.designtr.net
efektler okadar zor değil...adamların imkanları olduğu için bizim gibi şunu googleda aratayım bunu şurdan bulup ekliyim deil!ne lazımsa atıyorum su efekti o suyun sıçramasının veya akışıın sağlandığı bi foto çekip dier fotolarla birleştiriyorlar...bunnarıda opacity,overlay-screen-multiply vs.. gibi basitce oynayarak yapabilirsiniz...(bence :) )

HAYAL GÖZLÜM

🌱Yeni Üye🌱
bencede hayaline katılıyorum photoshopda brus la yapmıslardır baska türlü olmaz bence

grafifun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bi bakın bakalım ne kadar yaklaşmışım. özellikle brush ve Luquify ile uğraştım...
tama canım hemen kızmayın imkanlar bu kadar. ayrıca kadının mayosunu silmek istemedim. iş ortamında o şekilde çalışamazdım... :D

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafifun :) Sen Olayı Bitirmişsin ben ne zamandan beri burayı takip ediyorum konuyu kim bitircek diye şükür sen kapatmışsın :)) olmasa bile denemişsin ve göndermişsin teşekürler..