Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Süt Damlaları

ysndkn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar Bu iki minik süt damlası önce beraber yapabileceklerini düşünerek kahveden kaçıyorlar. ardından mutlu mesut ilerlerken bi noktada farklı olduklarını anlıyorlar ve yolları ayrılıyor.. işte masal...

11215369nv3.jpg

74767808lj0.jpg

44902298bn4.jpg

25911954cw3.jpg

17064845ky3.jpg

39715771sf7.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok iyi hikaye başarılı bir çalıma güldürdü beni tesekkurler

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık güzel çalışma

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş benide güldürdü emeğine sağlık...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Anlatım ve fikir hoş. Uygulamada sorunlarınız mevcut. Özellikle 4. çalışmanızda bütünleyicilik yok. En aznından keskin hatlar değilde tamamlayıcı fotograflarla daha yumuşak çalışılabilinirdi.
Emeğinize sağlık

ysndkn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Açıkçası profilide grafiker yazan birisinin süt illüstrasyonuna bu kadar özensiz bir çizim yapmasını yakıştıramadım. Sütten çok beyaz naneli şekerlere benzediğini de özellikle belirtmek isterim...

ysndkn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Açıkçası profilide grafiker yazan birisinin süt illüstrasyonuna bu kadar özensiz bir çizim yapmasını yakıştıramadım. Sütten çok beyaz naneli şekerlere benzediğini de özellikle belirtmek isterim...

bu yorum içinde teşekkür ederim. bunları uzun zaman önce çizmiştim. daha photoshopu yeni yeni öğrendiğim zamanlar. şimdi paylaşmak istedim. yalnız benim yerimde başka birisi olsa özellikle yeni birisi, sanırım kurduğunuz cümleden sonra umudu kırılırdı..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
bu yorum içinde teşekkür ederim. bunları uzun zaman önce çizmiştim. daha photoshopu yeni yeni öğrendiğim zamanlar. şimdi paylaşmak istedim. yalnız benim yerimde başka birisi olsa özellikle yeni birisi, sanırım kurduğunuz cümleden sonra umudu kırılırdı..

İşte bizde bu yüzden profildeki meslek seçimini özellikle yaptık. Eğer yeni birisi kendisine grafiker diyor ve bir grafikere yakışmayacak işi ortaya koyuyorsa sanırım yaptığım eleştiriyi daha dikkatli okumalı. Amacım sizi kırmak ya da üzmek değil bu konuda bilakis çok dikkatli de davranırım. Ancak günümüzde herkesin kartvizitine "grafik tasarımcı" yazmasına bir tepkidir bu.

Gelin hep beraber grafik tasarımcı kimdir neler yapar bunu ifade edelim. Grafiker olmayan arkadaşların da "grafiker" diyebilmenin ne denli zor, bilgi ve kabiliyet gerektiren bir meslek olduğunu anlatalım.

Ne dersiniz? Daha yararlı olmazmıyız?

Not: Profilinde "grafiker" seçeneğini seçmiş olan tüm üyeler bu konuya dikkat ederse gelecek yorumlarında seçimlerine göre olacağını hatırlatmak isterim.

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tebrik ederim bende beğendim elinize sağlık ayrıca bizimle paylaştığınız için teşekkürler :)

BigBoss32

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zzenix.com
Resimlerin bazıları başka çalışmalardan alınmış. Sadece süt damlası senin emeğin gibi geldi bana.

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bigün banada uğrarlarmı acaba :)) :p
çok hoş olmuş valla tebrik ederim:)

ahmet sarıoğulları

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.asreklam.net
bence güzel bir çalışma yorumlara açık tabii
arkadaşlara katıldıgım noktalar yok değil
ama emek verilmiş emeğine sağlık........

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
ne olursa olsun emek harcanmış bir çalışma eline sağlık arkadaşım :) gerçekten güzel düşünülmüş bir masal :)

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bencede çok güsel şirin olmuş ellerine sağlık tşkler paylaşımın için

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tuhaf
İlginç
Güzel
Saygılar

KRonick1isi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yahu tamda bir çalışmanın ortasında siteye girip dinleneyim dediydim.:smile: Bu kafayla konunun gülünecek yerini bide ben bulsam gülecem:angel:

paylaşım için teşekkürler