Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takıntılarımız...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
benim fazla takıntım yok ama yemeğe başlamadan önce kesinlikle tuz atmam lazım:S:D
ayrıca simetri var birazda:p

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar benim bir takıntım var akıllara zarar.Hatta bunula ilgili bir anımıda anlatayım da gülün sabah sabah açılırsınız!!! :rofl:
Benim gördüğüm tuşlara basma takıntım var!!!! :tongueout: Vallahi kendimi tutamıyorum.Bilgisayar açık olmasa bile; klavyede öylesine adımı falan yazmadan yanından geçemiyorum, hesap makinesi görürsem sürekli yaptığım iki hesap var onu yapmadan duramıyorum.Oda şu söyleyeyim bari: :angel:
123+456+789+987+654+321 cevap tabiki ezbere biliyorum artık 3987 :wink:
Tabi birde bu var ki en çok onu yapıyorum:
123456789+987654321 cevap ki tabi bunu da aynı şekilde ezberden söylüyorum 1111111110 :rofl: :rofl: :rofl:
Ya bundan kurtulmak mümkün değil; araba asla öne oturmuyorum, panelde ki dörtlü lamba tuşuna basmadan duramıyorum çünkü!!! :rofl: Tabi otobüslerde de eğer yanımda tuş varsa vay haline şöförün, her durakta basıyorum!!!:rofl::rofl: Ya ne yapayım tutamıyorum kendimi!!! :tongueout:
Bu bir gün fena iş açılacak başıma ya bakalım hayırlısı!Hatta kardeşim ve en yakın arkadaşına,ufacık veletlere rezil oldum bu yüzden :rofl:
D-Smart ilk çıktığında hemen aldık eve,geldiler bağladılar.Ozamana kadar hep kablo tv kullanmıştık, uydu ya yeni geçiş yaptık yani!Neyse ben çalıştığım için siftak yapmak mümkün olmadı!Haftasonu kardeşim kübra ve arkadaşı burcu yayılmış tv de film izliyorlar!Bende geçtim aynen yayıldım :wink: Birden TV ekranının sağ üst köşesinde kırmızı kocaman bir punto belirdi,tuşa dokunun bilmemne fırsatlarını öğrenin yazdı altındada!!!Ay ben bir şaşırdım.Tabi takıntı da varya dokunucam illaha, yerimden kalktım, ve şöyle dedim kızlara
-Ya teknoloji bu kadar ilerledi mi ya?Dokunmatik mi bu?Bizim tv de olur mu ki dedim ve ekrandaki kırmızı tuşa parmağımla dokunmamla kızların yayıldıkları yerden katıla katıla gülerek düşmeleri bir oldu!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Kardeşim dediki;
-Abla ekrana değil,kumandadaki kırmızı tuşa basacaksın :rofl: :rofl: :rofl:
O sıradada burcu da kumandadaki tuşu gösteriyor!!! :rofl:
Yani yerin dibine girdim anlatamam yani!İki bacak kadar velet, benim tuşa basma takıntım yüzünden, bi anki boşluğumdan yararlanıp beni rezil ettiler :rofl: :rofl: :rofl: Gerçi sonra beraber çok güldük ama yaptım bir kere işte.Halbuki teknoloji ile aram çok iyidir, e o tarz tv yede yeni geçince ne bileyim olabilir sandım, tabi kırmızı kocaman o çok sevimli tuşu görüncede dayanamadım :angel:
Yani anlayacağınız arkadaşlar bu takıntı meselesi tam bir felaket :rofl: :rofl:
Allah Hepimize sabır versin

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
lacivertli sarılı bir battaniyem var her üzerime örtüğümde illa lacivert olan kısım üst tarafa gelmeli bugüne kadar sarı kısmın olduğunu görmedim..bu takıntımdan kurtulamıorm:):)hım bide eşitlik orantı gibi konularda da çok takıntım var..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar benim bir takıntım var akıllara zarar.Hatta bunula ilgili bir anımıda anlatayım da gülün sabah sabah açılırsınız!!! :rofl:
Benim gördüğüm tuşlara basma takıntım var!!!! :tongueout: Vallahi kendimi tutamıyorum.Bilgisayar açık olmasa bile; klavyede öylesine adımı falan yazmadan yanından geçemiyorum, hesap makinesi görürsem sürekli yaptığım iki hesap var onu yapmadan duramıyorum.Oda şu söyleyeyim bari: :angel:
123+456+789+987+654+321 cevap tabiki ezbere biliyorum artık 3987 :wink:
123456789+987654321 cevap ki tabi bunu da aynı şekilde ezberden söylüyorum 1111111110 :rofl: :rofl: :rofl:
Ya bundan kurtulmak mümkün değil; araba asla öne oturmuyorum, panelde ki dörtlü lamba tuşuna basmadan duramıyorum çünkü!!! :rofl: Tabi otobüslerde de eğer yanımda tuş varsa vay haline şöförün, her durakta basıyorum!!!:rofl::rofl: Ya ne yapayım tutamıyorum kendimi!!! :tongueout:
Bu bir gün fena iş açılacak başıma ya bakalım hayırlısı!Hatta kardeşim ve en yakın arkadaşına,ufacık veletlere rezil oldum bu yüzden :rofl:
D-Smart ilk çıktığında hemen aldık eve,geldiler bağladılar.Ozamana kadar hep kablo tv kullanmıştık, uydu ya yeni geçiş yaptık yani!Neyse ben çalıştığım için siftak yapmak mümkün olmadı!Haftasonu kardeşim kübra ve arkadaşı burcu yayılmış tv de film izliyorlar!Bende geçtim aynen yayıldım :wink: Birden TV ekranının sağ üst köşesinde kırmızı kocaman bir punto belirdi,tuşa dokunun bilmemne fırsatlarını öğrenin yazdı altındada!!!Ay ben bir şaşırdım.Tabi takıntı da varya dokunucam illaha, yerimden kalktım, ve şöyle dedim kızlara
-Ya teknoloji bu kadar ilerledi mi ya?Dokunmatik mi bu?Bizim tv de olur mu ki dedim ve ekrandaki kırmızı tuşa parmağımla dokunmamla kızların yayıldıkları yerden katıla katıla gülerek düşmeleri bir oldu!!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Kardeşim dediki;
-Abla ekrana değil,kumandadaki kırmızı tuşa basacaksın :rofl: :rofl: :rofl:
O sıradada burcu da kumandadaki tuşu gösteriyor!!! :rofl:
Yani yerin dibine girdim anlatamam yani!İki bacak kadar velet, benim tuşa basma takıntım yüzünden, bi anki boşluğumdan yararlanıp beni rezil ettiler :rofl: :rofl: :rofl: Gerçi sonra beraber çok güldük ama yaptım bir kere işte.Halbuki teknoloji ile aram çok iyidir, e o tarz tv yede yeni geçince ne bileyim olabilir sandım, tabi kırmızı kocaman o çok sevimli tuşu görüncede dayanamadım :angel:
Yani anlayacağınız arkadaşlar bu takıntı meselesi tam bir felaket :rofl: :rofl:

Yavrum sen bir doktora git:D Ofisimiz yeni taşındığı için tam olarak yerleşemedik az önce gözüm karşımda duran server a takıldı burada olsan basacağın okadar tuş var ki anlatamam:p
Takıntılarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürederim:D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yavrum sen bir doktora git:D Ofisimiz yeni taşındığı için tam olarak yerleşemedik az önce gözüm karşımda duran server a takıldı burada olsan basacağın okadar tuş var ki anlatamam:p
Takıntılarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürederim:D

Hani hani nerde o server? :rofl: :rofl: :rofl:
Onu bana veriinnnn :rofl: :rofl: :rofl:
Evet haklısın acil doktora görünmem lazım :rofl: :tongueout:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aramıza yeni katılan üyeler yok mu başka takıntısı olan:dance:

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
evden işten çıkarken bişi unutmadım çok iyi biliyorum ama geri dönüp bakmak için vapuru defalarca kaçırmış olsamda vazgeçemiyorum..

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
her zaman msn yada sms konusmalarında en son ben bye demelıyım :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
hergün en az 1 paket jelibon yemek gibi takıntım var :S:D

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
müzikle uğraşıyorum her zaman parçaya ben başlarım :D
Sağ Click yenile hastalığım var bu yüzden Macintosh Sistemi beni deli eder...
Islak Saç beni çileden çıkarır nefret ederim ne o öyle...

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Uyurken ayaklarım illaki battaniyenin dışında kalması gerekiyor yoksa nefes alamıyorum..
Sanki burnum ayaklarımda :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Uyurken ayaklarım illaki battaniyenin dışında kalması gerekiyor yoksa nefes alamıyorum..
Sanki burnum ayaklarımda :)
:D Sabah Sabah bu takıntıya çok güldüm paylaştıklarınız için teşekkürler:wink:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
valla en büyük takındım bozuk birşeyi tamir etme tamir edene kadar uğraşırım.Olmadımı gidip tamirciye götürmem malesef kırarım :D en kötü takıntım bu .

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar benim bir takıntım var akıllara zarar.Hatta bunula ilgili bir anımıda anlatayım da gülün sabah sabah açılırsınız!!! :D
Benim gördüğüm tuşlara basma takıntım var!!!! Vallahi kendimi tutamıyorum.Bilgisayar açık olmasa bile; klavyede öylesine adımı falan yazmadan yanından geçemiyorum, hesap makinesi görürsem sürekli yaptığım iki hesap var onu yapmadan duramıyorum.Oda şu söyleyeyim bari:
123+456+789+987+654+321 cevap tabiki ezbere biliyorum artık 3987
123456789+987654321 cevap ki tabi bunu da aynı şekilde ezberden söylüyorum 1111111110
Ya bundan kurtulmak mümkün değil; araba asla öne oturmuyorum, panelde ki dörtlü lamba tuşuna basmadan duramıyorum çünkü!!! Tabi otobüslerde de eğer yanımda tuş varsa vay haline şöförün, her durakta basıyorum!!! Ya ne yapayım tutamıyorum kendimi!!!
Bu bir gün fena iş açılacak başıma ya bakalım hayırlısı!Hatta kardeşim ve en yakın arkadaşına,ufacık veletlere rezil oldum bu yüzden
D-Smart ilk çıktığında hemen aldık eve,geldiler bağladılar.Ozamana kadar hep kablo tv kullanmıştık, uydu ya yeni geçiş yaptık yani!Neyse ben çalıştığım için siftak yapmak mümkün olmadı!Haftasonu kardeşim kübra ve arkadaşı burcu yayılmış tv de film izliyorlar!Bende geçtim aynen yayıldım Birden TV ekranının sağ üst köşesinde kırmızı kocaman bir punto belirdi,tuşa dokunun bilmemne fırsatlarını öğrenin yazdı altındada!!!Ay ben bir şaşırdım.Tabi takıntı da varya dokunucam illaha, yerimden kalktım, ve şöyle dedim kızlara
-Ya teknoloji bu kadar ilerledi mi ya?Dokunmatik mi bu?Bizim tv de olur mu ki dedim ve ekrandaki kırmızı tuşa parmağımla dokunmamla kızların yayıldıkları yerden katıla katıla gülerek düşmeleri bir oldu!!!
Kardeşim dediki;
-Abla ekrana değil,kumandadaki kırmızı tuşa basacaksın
O sıradada burcu da kumandadaki tuşu gösteriyor!!!
Yani yerin dibine girdim anlatamam yani!İki bacak kadar velet, benim tuşa basma takıntım yüzünden, bi anki boşluğumdan yararlanıp beni rezil ettiler Gerçi sonra beraber çok güldük ama yaptım bir kere işte.Halbuki teknoloji ile aram çok iyidir, e o tarz tv yede yeni geçince ne bileyim olabilir sandım, tabi kırmızı kocaman o çok sevimli tuşu görüncede dayanamadım
Yani anlayacağınız arkadaşlar bu takıntı meselesi tam bir felaket

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
günes gözlüğüyle karsımda kimse konusamaz konusturmam :D:D:D takıntım var gözlüğünü çıkarması gerek :) illa gözleri görecem gözler connection kuracak illa :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
günes gözlüğüyle karsımda kimse konusamaz konusturmam :D:D:D takıntım var gözlüğünü çıkarması gerek :) illa gözleri görecem gözler connection kuracak illa :)

Sabah sabah güldürdü beni takıntın:)Eh gözler kalbin aynasıdır demişler:D
Yok mu başka takıntısı olan:)

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Odamın kapısı kapalı olmassa uyuyamam ve çift yastığım vardır biri yanımda durur ve üstüne elimi koyarım, güven verir bana :S Sırt üstü uyuyamam aslaaaa. Üzerime birşey gelcekmiş gibi olur. Geceleri cin takıntım daha da artar. Zaten çevremde varsa anlarım.

Kitap okurken dış dünyayla bağlantımı keserim tamamen, kulağımda hafif bir fon müziği olur. Kitap çok sarmışsa okurken telefonumu bile kapatırım.

Müziksiz yapamam. Yatmadan önce listemi şöyle hızlı bir turlamassam içime dert olur. (:)

Durakta minibüs beklerken yerdeki sigara izmaritlerini ayağımla bir araya toplarım.

Nargileyi iki elimle tutarım. Tek elle tutunca keyif alamıyorum nedense. :)

Pcyi açar açmaz photoshopu açarım. Kullanıp kullanmam önemli değil. Hep açık durur.

İnsanlarda diş takıntımda var. Ağız bakımına çok önem veririm. Karşılıklı iletişimde en önemli şey ve en katlanamadığım durumdur kendisi.

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar benim bir takıntım var akıllara zarar.Hatta bunula ilgili bir anımıda anlatayım da gülün sabah sabah açılırsınız!!! :D
Benim gördüğüm tuşlara basma takıntım var!!!! Vallahi kendimi tutamıyorum.Bilgisayar açık olmasa bile; klavyede öylesine adımı falan yazmadan yanından geçemiyorum, hesap makinesi görürsem sürekli yaptığım iki hesap var onu yapmadan duramıyorum.Oda şu söyleyeyim bari:
123+456+789+987+654+321 cevap tabiki ezbere biliyorum artık 3987
123456789+987654321 cevap ki tabi bunu da aynı şekilde ezberden söylüyorum 1111111110
Ya bundan kurtulmak mümkün değil; araba asla öne oturmuyorum, panelde ki dörtlü lamba tuşuna basmadan duramıyorum çünkü!!! Tabi otobüslerde de eğer yanımda tuş varsa vay haline şöförün, her durakta basıyorum!!! Ya ne yapayım tutamıyorum kendimi!!!
Bu bir gün fena iş açılacak başıma ya bakalım hayırlısı!Hatta kardeşim ve en yakın arkadaşına,ufacık veletlere rezil oldum bu yüzden
D-Smart ilk çıktığında hemen aldık eve,geldiler bağladılar.Ozamana kadar hep kablo tv kullanmıştık, uydu ya yeni geçiş yaptık yani!Neyse ben çalıştığım için siftak yapmak mümkün olmadı!Haftasonu kardeşim kübra ve arkadaşı burcu yayılmış tv de film izliyorlar!Bende geçtim aynen yayıldım Birden TV ekranının sağ üst köşesinde kırmızı kocaman bir punto belirdi,tuşa dokunun bilmemne fırsatlarını öğrenin yazdı altındada!!!Ay ben bir şaşırdım.Tabi takıntı da varya dokunucam illaha, yerimden kalktım, ve şöyle dedim kızlara
-Ya teknoloji bu kadar ilerledi mi ya?Dokunmatik mi bu?Bizim tv de olur mu ki dedim ve ekrandaki kırmızı tuşa parmağımla dokunmamla kızların yayıldıkları yerden katıla katıla gülerek düşmeleri bir oldu!!!
Kardeşim dediki;
-Abla ekrana değil,kumandadaki kırmızı tuşa basacaksın
O sıradada burcu da kumandadaki tuşu gösteriyor!!!
Yani yerin dibine girdim anlatamam yani!İki bacak kadar velet, benim tuşa basma takıntım yüzünden, bi anki boşluğumdan yararlanıp beni rezil ettiler Gerçi sonra beraber çok güldük ama yaptım bir kere işte.Halbuki teknoloji ile aram çok iyidir, e o tarz tv yede yeni geçince ne bileyim olabilir sandım, tabi kırmızı kocaman o çok sevimli tuşu görüncede dayanamadım
Yani anlayacağınız arkadaşlar bu takıntı meselesi tam bir felaket

Şimdi dikkatimi çekti önceki sayfadada aynı şeyler yazıyo . Yoksa budamı bi takıntı ? :D