Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Taksim Hiphop Fest

EDesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
Herkese Merhaba.Bu afiş çıkalı bikaç ay oldu ama genede paylaşmak istedim.Bana göre afiş çalışmalarımda yaptığımın en iyisiydi.Hataları olabilir nede olsa daha gelişme aşamalarındayım.Saygılar.
Ai CS5 - Ps CS5

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
tek kelimeyle amacına uygun ;) yanlız afişi elinde tutan kişi görüntüsünü neden kullandın onu anlamadım gereksiz olmuş o, onun dışında bişey göremedim emeğine sağlık

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok karışık. gta dan tutun korku filmi afişlerine minimalist fotoğrafçılıktan tutun matbaa typografisine hepsi içiçe olmuş. hiphop kulturude ortaya karışık birşey olduğundan bencede amacına uygun olmuş:)

*çalışma tasarım yeteneğinizin olduğunu ama konsantrasyon eksikliğinizi ve temel tasarım ilkelerinin bazılarının gözardı etmiş olmanızı ifade ediyor kanatimce.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Göz yoran fakat amacına uygun bir çalışma olmuş.Hiphop fest yazısı çok göz alıyor beni rahatsız etti.
Elinize sağlık.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslına bakarsanız başarılı fakat ilk dikkat ettiğim ilkokul sınıf fotoğrafları gibi kare içindeki sanatçılardı..Kolaj çalışmalarınızı hepsini aynı zeminde birleştirerek yapsaydınız keşke..Yine de iyi ve dikkat çekici..tebrikler.

EDesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
yorumlarınız için çok sağolun.daha işin başındayız hatalarım olacaktır diye düşünüyorum.ama yaptığınız yorumları dikkate alıp bi dahaki sefere olmamasına dikkat edicem.tekrardan sağolun.