Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tamamı After Effects'de Hazırlanan "Typography" Çalışması

Benzer konular

pysmevt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş ama yazı efektleri çok hızlı değişiyor, arkadaki sese göremi uyarlandı diye düşünüyorum, ama yazı hız efektinden o düşünceyi elde edemiyorum, yinede başarılarının devamını dilerim.

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gayet güzel ellerinize sağlık, finali de çok şık olmuş.

kor99

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazılar müzik senkronizasyonuna göre ayarlandı. Bu tür çalışmaların özelliği bu. Çok teşekkürederim arkadaşlar.

Link_in_Park

🌱Yeni Üye🌱
Bir eğitim videosunu biraz değiştirerek yapmışsın, bu tabiki olmamış, böyle böyle çalışarak 10. çalışman bir şeye benzemeye başlar... 3d leri de işin içine kat

kor99

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3d ve kamera zaten var işin içinde program hakkında bilgisi olanlar 3d hareketleri farkedebilir eğer textlerden bahsediyorsan bu tür çalışmalar genel olarak bu şekilde yapılıyor araştırırsan eğer görmen mümkün

scanman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel olmuş emeğine sağlık. gerçekten emek isteyen işler bunlar! bende After Effects e Yeni başladım sayılır bakalım neler olacak :)

zehraa16

🌱Yeni Üye🌱
sanırım bi deneme, elbette creative acıdan dahada güzelleştirilebilir ama mantıgı uygulaman gayet basarılı.. tebrik ederim arkadasım..

modigliani27

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğinize sağlık güzel olmuş fakat 'just to throw it away' derken sadece o olsa, üstündeki yazıyla birlikte vurgulamasa daha iyi olurdu. Bir de bazı yerlerde yazılar kopuk görünüyo, diğer yazılarla başlangıç bitişleri aynı hizada olması için öyle birşey yapmışsınız fakat kelimeler arası boşluk bırakmak yerine onları büyütüp küçültebilirsiniz.

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Güzel iş.
Sondaki patlama müzik öyle olduğu için mi yapıldı yoksa büyük bir final mi yapmak istediniz bilmiyorum ama bence bozmuş işi. Aniden bitseymiş daha iyi olurdu sanki.

grafikher

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel ve senkronizasyon gayet hoş ama sanki arkaplan daha renkli olabilirdi .

progenic

🌱Yeni Üye🌱
fontlar ve düşünce güzel olmuş. Diğerlerini AE otomatik atıyor zaten ;) Şarkıda güzel zaten