Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tamamı ayrıntılı psd dosyalar

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
umarım begenirsiniz bence müthiş

57308474hh9.jpg

RapidShare: Easy Filehosting

Benzer konular

PaSaLI_82

🌱Yeni Üye🌱
22. zip i de istiyo ve o olmadan hiç birini çıkarmıyor

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
bak o dosya iso dosyası yani ya cift tıkla cd ye yazdır
yada nero 8 de Nero ImageDrive denen bişey var onu kullanarak aç başka türlü açamassın...

ÇizimSel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dosyaları açmak için hepsini indirmekmi gerekli?

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
Arkadaşlar bu dosyaların devamı da var tam 12 dvd indiremiyorum yani zamanım yok ama sizlere linkleri atarım yakında bunlar iso dosyası açamayan arkadaşlara tekrar söylemek istedim

ÇizimSel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bu dosyaların devamı da var tam 12 dvd indiremiyorum yani zamanım yok ama sizlere linkleri atarım yakında bunlar iso dosyası açamayan arkadaşlara tekrar söylemek istedim

işde onu soruyorum bende indirdim (22 part) bunları nasıl açarım onu soruyorum. Açılmıyorsa neden yükledinizki?

ÇizimSel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açılmıyor değil arkadaşım açmayı bilmiyorsan yapacak bişey yok
anlatıyorum nero 8 de imaj driver var onu kullanarak açmalısın

sevgili arkadaşım güzel birşey paylaşmışsın çok teşekkürler eline sağlık ama böyle zahmetli açılan bişey olduğunda tam olarak nasıl açılacağını tarif etmen lazım öyle değilmi? Sen bu işde üstad olabilirsin ama ben değilim henüz öğrenciyim bu yolda. Bu nedenle nasıl indireceğimi tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum nasıl açmam gerektiğini açıklayıcı ve tarif edici üslupla anlatsaydınız emin olun açabilirdim.

emre-kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
paylaşımın için tşk ler. indirdigin sitenin linki bana özelden ulaştırman mumkunmu şimdiden tşk. ler . veya yasak deilse linki burdada paylaşablirsin iyi çalışmalar.

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
sevgili arkadaşım güzel birşey paylaşmışsın çok teşekkürler eline sağlık ama böyle zahmetli açılan bişey olduğunda tam olarak nasıl açılacağını tarif etmen lazım öyle değilmi? Sen bu işde üstad olabilirsin ama ben değilim henüz öğrenciyim bu yolda. Bu nedenle nasıl indireceğimi tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum nasıl açmam gerektiğini açıklayıcı ve tarif edici üslupla anlatsaydınız emin olun açabilirdim.

tamam anlatayım bak önce dosyaları rardan çıkar çıkardığın dosya tek olması lazım uzantısıda iso dur mutlaka sonra neso 8 i kur tamamını kur eksiksiz olarak.
sonra program files tan nero 8 in bulunduğu yere git orada nero imagedrive die bişey var onu çalıştır daha sonra orada ilk sürücüyü etkin kıl var onu işaretle üstteki bölümden ilk sürücü butonuna gel tıkla orada kalıp yazan yer var yanında ... nokta var ona tokla sonrada indirdiğin ve rardan çıkardığın o iso dosyasını oraya aç sonra bilgisayarıma tıkla orada cd takılıgibi gösterecek sana ordan da bilgisayarına kopyala hepsi bu kadar umarım anladın tekrar yardımcı olurum...

ÇizimSel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamam anlatayım bak önce dosyaları rardan çıkar çıkardığın dosya tek olması lazım uzantısıda iso dur mutlaka sonra neso 8 i kur tamamını kur eksiksiz olarak.
sonra program files tan nero 8 in bulunduğu yere git orada nero imagedrive die bişey var onu çalıştır daha sonra orada ilk sürücüyü etkin kıl var onu işaretle üstteki bölümden ilk sürücü butonuna gel tıkla orada kalıp yazan yer var yanında ... nokta var ona tokla sonrada indirdiğin ve rardan çıkardığın o iso dosyasını oraya aç sonra bilgisayarıma tıkla orada cd takılıgibi gösterecek sana ordan da bilgisayarına kopyala hepsi bu kadar umarım anladın tekrar yardımcı olurum...

Çok teşekkür ederim dediğin gibi yaptım ve tüm dosyaları (psd) olarak dvd yazdı. Tekrar teşekkür ederim üstadım eline sağlık.

ÇizimSel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben teşekkür ederim ne demek dvd ye yazdırmadan kopyaladın demi

Yok dvd ye yazdım böyle daha iyi oldu yoksa bayağı yer alacaktı. Devamını bekliyorum üstadım ayrıca bunları bir sitedenmi indirdin yoksa arşivindemi var?