Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ted Bundy - Seri Katiller Tipografi Çalışması 02

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Cidden sardı beni sanıyorum, bir başka çalışmam daha, yorumlarsanız sevinirim.
Bu arada okuması çok zor sanırım, gönderdiğim bir iki arkadaştan bu tepkiyi aldım bile :)

SK02.png

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım eline sağlık bu da güzel olmuş. vampirleri göremedim ben ? :smile:

Zolka

🌱Yeni Üye🌱
burada anlatim görevini resim yükleniyor (kanlı el), tipografi degil. kompozisyon keyifli ama...

cabulka

🌱Yeni Üye🌱
tebrikler, çok güzel olmuş
elinize sağlık

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
burada anlatim görevini resim yükleniyor (kanlı el), tipografi degil. kompozisyon keyifli ama...

Teşekkürler, evet bu ve bunun benzeri diğer çalışmalarımda, konu ile alakalı fotoğraflar kullanmaya çalıştım. Ama yorumunu okuyunca birazda şüpheye düştüm, acaba "Typography" çalışması için çokta doğru bir seçim değil mi?

ellerinize sağlık dın dın dıdn daaannn!

Teşekkür ederim efoja, dun dın dun dınn ;)

hoş bir çalışma olmuş, tebrikler elinize sağlık...

Teşekkür ederim Hatice ;)

tebrikler, çok güzel olmuş elinize sağlık

Eyvallah üstad, sağolasın..

ynsplt

🌱Yeni Üye🌱
tebrikler güzel bir çalışma

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
o ooo o, korku filme seven ben birden senden korkar oldum...hocam maşallah ya...iyi kaptırdın kendini...ve ben artık merakla beklemeye başladım bi sonrakini...ilham perilerin hep yanında olsun...kolay gele...iyi çalışmalar...:)

DeaDMaNWaLKinG

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beni heyecanlandırdı...

Eline sağlık kardeşim..Yatay olduğu için bir afişten farklı bir etkisi olmuş..Sinema perdesi ebatları (7/4) en iyi kullanım alanlarıdır..Afiş doğası gereği asılacağı ve kullanılacağı alanları düşünürseniz dikey çalışıldığında en iyi etkiyi sağlar..

Çalışmaya gelince bence hemen hemen herşey yerli yerince..Yazılar ve açıklamalarda çok iyi..Konuya gelince benimde çok ilgilendiğim bir mevzu..Dünyaca ünlü Seri Katilleri çok inceledim..Ted Bundy ise içlerinde en ilginçleri..

En normal ve en anormal :)

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
tebrikler güzel bir çalışma

beğenine teşekkür ederim...

o ooo o, korku filme seven ben birden senden korkar oldum...hocam maşallah ya...iyi kaptırdın kendini...ve ben artık merakla beklemeye başladım bi sonrakini...ilham perilerin hep yanında olsun...kolay gele...iyi çalışmalar...:)

heheh benden niye korkuon cnm ya :)) dii mi bi terslik var bi pamuk şekeri muhabbeti bir kan, katliam :D

Beni heyecanlandırdı...

Eline sağlık kardeşim..Yatay olduğu için bir afişten farklı bir etkisi olmuş..Sinema perdesi ebatları (7/4) en iyi kullanım alanlarıdır..Afiş doğası gereği asılacağı ve kullanılacağı alanları düşünürseniz dikey çalışıldığında en iyi etkiyi sağlar..

Çalışmaya gelince bence hemen hemen herşey yerli yerince..Yazılar ve açıklamalarda çok iyi..Konuya gelince benimde çok ilgilendiğim bir mevzu..Dünyaca ünlü Seri Katilleri çok inceledim..Ted Bundy ise içlerinde en ilginçleri..

En normal ve en anormal :)

Teşekkür ederim üstad güzel yorumların ve desteğin için. Aslen afiş olsun diye çalıştığım söylenemez, benim aklımdan geçen iki fikir vardı bunlar için, birincisi belki bir kitap ama kitabın açık 2 sayfası bir çalışmayı kapsıyor, bir diğeri de bunlara dair sade uygulamalı ve biraz daha geniş kapsamlı bir web sitesi, web sitesinde de daha detaylı hayatları olabilir ve insanların yorumları yayınlanabilir. Şuan için kitap işi hayali görünsede belki çalışmalar bitince, en azından elimdeki isimleri bitirince web sitesine dönüştürebilirim.

Tekrar teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için.