Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Temel Sanat Eğitimi dersi ödevi

Yakamoz Selin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben lise 2 öğrencisiyim grafik ve tasarım okuyorm.Bu bölümde henüz çok yeniyim yani.Temel Sanat Eğitimi dersnden dönem ödevi aldm nokta çalışması,çizgi çalışması,nokta-çizgi çalışması,doğal objenin nokta çalışması,doğal objenin çizgi çalışması,insan figürünün nokta ifadesi,insan figürünün çizgi ifadesi,yapay objenin nokta ifadesi,doğal objenin çizgi ifadesi,doğal objeyi açık-koyu ışık-gölge kullanarak etüd etme,yapay objeyi açık-koyu ışık-gölge kullanarak etüd etme,tekrar,aralıklı tekrar,biçim uygunluğu,yön zıtlığı,ölçü zıtlığı,koram,biçim yoluyla egemenlk ve değer bakımından dengeyi yapmamı istedi hocam.Eğer bunlardan örnek çalışmalar bulabilirseniz çok ama çok işime yarayacaktır nokta çalışmalarınıza baktm onun gibi bol örnek çalışmalar bulup eklerseniz çok iyi olur şimdiden çok tşk ederim cvplarınızı dört gözle bekliyorum ilginize tşkler

Benzer konular

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel kardeşim, öncelikle forum kurallarını okumanızı öneriyorum. Sonrasında forumumuzda; "acil yardım, yandım arkadaşlar yardım edin, aman ben ne yapacağım şimdi, bir ricam olacaktı" vb. gibi konunun içeriğiyle alakası olmayan başlıkları kabul etmiyoruz.

Bu kez başlığınızı değiştiriyorum, ihtiyacınız olan bilgiler konusunda deneyimli arkadaşlarım yardımcı olacaklardır.

Yakamoz Selin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
deneyimli arkadaşlar yardımcı olamadı neyse tekrar tşkler

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
öğrencilik yıllarım aklıma geldi sabah sabah.bende öyle çizimler yapmıştım ama söyledğin çalışma çok kolay canım ya. biras üstüne düşsen araştırma yapsan bişeyler olur bence.bu siteye kadar geldiysen demekkki araştırmayı seviosun.ne bilim objeyi al önüne deseni nasıl çiziosan öle de onu yap.dene ya korkma bişe olmaz denemekten bişe çıkmaz hem.güven bana bak işlerin hemen yoluna koyulucak.hadi bakim ii çalışmalar