Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Toz İçecek Ambalajı

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Sevgili Nüket 5. ci çalışman güzel olmuş
eyvallah dostum... :D

Yorumlar benim için süper güzel oldu, söyleki bu isin sonuçlanması uzun bir zaman alacak. Bu süre içinde bu iş için renk etkisini sizlerin yardimi ile çözmüş olacağım. Yorum yazan herkese tesekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepsi kendi halinde güzel çalışmalar ama şöyle bir önerim olabilir. yeşil çerçeveli olan çalışmayı turuncu ile değiştirebilirsiniz, buna ek olarak 1.5 Lt daha belirgin olabilir ve bu 1.5 Lt nin yakınında uygun gördüğünüz bir yere atıyorum 10 bardaksa 1+10 v.s. gibi bir ibare ufakta olsa yerleştirilebilir. Ellerinize sağlık, çalışmalarınızın devamını diliyorum...

cavusoglu06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım öncelikle çalışmaların çok güzel olmuş eline sağlık takıldığın konuda bence hangi meyve ne renk ise ambalajın o renk olması hem görünüm açısından hem müşteri açısından daha iyi olacağı kanaatindeyim

mediterranean

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
dangerousfervency.blogspot.com
abi bak şöyle hepsi güzel toplumsal gözle bakrsan hepsi güzel dencek kadar iyi ama mavi olanları turuncuyla kontrast kaldığı için daha fazla göz rahatsızlığı verir ve böylece dikkat çeker.müsterinin ilgisini alır.bence mavi drageli, turuncu logolu olanı raflarda görelim.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eline sağlık nüketcim tasarımlar çok iyi bu sitedeki ambalaj tasarımı konusunda en iyilerdensin:) emeğine sağlık.

burak yargılı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ayrintireklam.com
Sevgili Nüket,
Siteye kayıt olduğum günden beri çalışmalarını ilgiyle ve takdirle izliyorum.
Bence 4 numaralı çalışman parlak ambalajda kendini daha öne atacaktır. Üzerinde göze çarpan transparan damlacıkları kaldırıp bardaktan uzaklaşan portakal suyunu uzağa gittikçe detone edersen daha hoş duracağını düşünüyorum. Bir de portakal dilimleri bana biraz fazla kırmızı gibi gözüktü. Janjanlı ambalajda 2 numaralı tasarımın da harika gözükebilir. Eline sağlık

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ambalajın rengi soğuk renklerde olursa içecek ambalajı için daha uygun olur mavi veya gri olabilir mesela. Hem bu şekilde olduğu zaman portakalın rengiyle kontrast oluşturacaktır ve ilustrasyonu ön plana çıkaracaktır. Ufak tefek detaylar dışında Ilustrasyon bence gayet başarılı. Portakalın rengine deyinmeden edemiceim :D greyfurt gibi olmuş biraz çok koyu ve kuru bi portakal gibi biraz efekt verilebilinir. Gıda ambalajı yapmak çok zordur. O yüzden herşeye rağmen emeğine sağlık derim. Bu hali bile kabul edilebilinir.

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ortaya birşey koyup eliştiriye açınca, eleştiren çok olur.
Ben birşey soracağım, sen bu toz içeceği alıp içtin mi? İçmediysen iç. Yarım saat kadar sonra boğazında seni rahatsız eden bir koku veya değişik bir tat hissediyor musun? Eğer bir rahatsızlık hissediyorsan fazla üzerinde durma. Müşteriye beğendir ve geç. Şayet ürünü beğendiysen ve bahsettiğim durumlar yoksa; eleştirilerin hepsini dinle ama ne yapacağına yine kendin karar ver. Çünkü sen işini bilirsin.