Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

türk grafikerlerin başarısı

lazur

🌱Yeni Üye🌱
bir zamanlar internette tıklanma rekorları kıran ve haber kanallarında boy gösteren japon ressamın yaptığı sanat eseri 103 ünlü simadan oluşuyordu. ancak bu simalar arasında atatürk'ün resmi yer almıyordu. bu işe el atan türk grafikerler yaptıkları harika montajla cumhuriyetimizin kurucusunu tablo içerisine yerleştirmeyi başarmışlardır. tabloyu görüntülemek için buraya, yüksek çözünürlükte indirmek için buraya tıklayınız.
FreeImageWorks.com-104-famous-faces-1.jpg

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Çok iyi bir montaj olup olmadığı tartışılır ama ben şunu anlamıyorum, neden yabancıların görüşleri, düşünceleri bizim için bu kadar değerli? onlar Atatürk'ü oraya koymadılarsa, bırakın koymasınlar bunu neden bu kadar takıyoruz ki? Bunu bu kadar takarak bu yaptıklarını yüceltiyoruz. Onlar bizi takmıyorlar ve Atatürk'ü o ünlü simaların arasına almıyorlarsa biz onları hiç takmıyoruz, bence budur.

BtaÖğretmeni

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Orjinalinide karşısına koysaydınız çalışmayı daha iyi degerlendir .Ama orjinalinden daha iyi olduguna eminim ;)

pramier

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ataürkün bunların arasında işi ne. Zaten olsaydı ayıp olurdu. Resme baksana George Bushtan Mıke TAYSINA HİTLERDEN NAPOLYANA KADAR BÜTÜN KARALEKELER BU FOTOĞRAFTA

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
Türk grafikerlerin başarısı başlıklı konuyu bir heyecanla açtım. Ama içeriği görünce hayal kırıklığına uğradım. Bu nedir böyle Atatürk yok muş; eeeeeeee koymuş biri. Aman Allah'ım inanılmaz başarı.
1- konulsaydı ne olurdu, knulmadı ne oldu
2- yapılan ekleme başarılı mı? hayır.
3- bu konu bence komik

Genoa

🌱Yeni Üye🌱
Çok iyi bir montaj olup olmadığı tartışılır ama ben şunu anlamıyorum, neden yabancıların görüşleri, düşünceleri bizim için bu kadar değerli? onlar Atatürk'ü oraya koymadılarsa, bırakın koymasınlar bunu neden bu kadar takıyoruz ki? Bunu bu kadar takarak bu yaptıklarını yüceltiyoruz. Onlar bizi takmıyorlar ve Atatürk'ü o ünlü simaların arasına almıyorlarsa biz onları hiç takmıyoruz, bence budur.

Çok doğru.

exodus1088

🌱Yeni Üye🌱
Çok gereksiz bi çalışma. Atatürk bizim için ATATÜRK..Onlar için bişey ifade etmiyor olabilir. Atatürk'ün çalışmalarına , görüşlerine inanmayan birine Atatürk'ü referans göstermenin anlamı nedir.

seydanese

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende büyük bir heycanla açtım çok saçma birşeyle karşılaştım bunu neden bukadar dert ettiniz anlaymadım ATATÜRK olsaydı bu sefer neden Tayyip yok derdiniz sanırım:):):) işimize bakalım ;)

impoved

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bana göre güzel ve kendi kendimizi tatmin eden bir çalışma olmuş. Olsada olur olmasada olur.Sonuçta büyük önderi tüm dünya takdir etmiştir. Bu tabloyu zamanında yapan şahısın cahilliğinden kaynaklanmıştır Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK' ü koymamak. Ama önemli olan bir şey daha var. Bu tablonun orjinalinde nasıl unutulmuş ki dedelerimizin en başındaki Osmanlı İmparatorluğunun ecdadı ve kurucusu Osman GAZİ' yi koymamak. Unutmuşum o tablodakilerin ve yapanın ecdatlarınında kuyruk acısı vardı 600 senelik bir acı :D

axexen

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gunes-sumen.com
aga atatürkün adolf hitler gibi insanlıktan nasibini almamış osmanlı padişahlarının zamanında yanlarından kovduğu bir varlıkla aynı karede olması zaten saçma olurdu iyikide yok bence bunuda yapmasalardı keşke ayrıca çok belli :))
belki sıradan insanlar anlamaz dicem ama onlarda farkeder o kadar kötü yani :))))

pars58

🌱Yeni Üye🌱
başarısız diyemem ama eksik eller unutulmuş komik:)))

erkannz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Türk grafikerlerin başarısı başlıklı konuyu bir heyecanla açtım. Ama içeriği görünce hayal kırıklığına uğradım. Bu nedir böyle Atatürk yok muş; eeeeeeee koymuş biri. Aman Allah'ım inanılmaz başarı.
1- konulsaydı ne olurdu, knulmadı ne oldu
2- yapılan ekleme başarılı mı? hayır.
3- bu konu bence komik

kesinlikle katılıyorum.

filozof3458

🌱Yeni Üye🌱
Bencede arkadaşlar bunlar boş iş dünyada tablo yapılacak kişiler varsa
1.cisi osmanlı padişahları 2.cisi ise atatürk onlar gibi ayaşları bir araya toplamak
marifet değil dünyaya ün salmış kişilerin tablosunu yapmak marifettir.
O Resimdeki insanlara medeniyetide biz ögrettik bu unutulmamalı.
daha Düne Kadar Lordları lazımlığa Yapıyorlardı osmanlıdan aldılar medeniyeti......