Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkçe Edius Dersleri

Benzer konular

limontuzu

🌱Yeni Üye🌱
link bozuk sanırım sadece birinci dersi indirebildim..yenilerseniz sevinirim..teşekkürler..

41FB1907

🌱Yeni Üye🌱
Link saglam.
Teker teker indirememistim sayende hepsini birden indirebildim neredeyse vazgececektim.
Tesekkurler.

aronfeller0

🌱Yeni Üye🌱
Edius ile tüm dersler

Hocam kolay gelsin tüm dersleri yine tek linkte atarsanız çok sevinirim gerçekten...

sekaratt

🌱Yeni Üye🌱
lütfen linki yenileyebilir misin.hiç br yerde bulamıyorum bu sete ihtiyacım var gerçekten

hsnbsriasln

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hocam Elinize Sağlık Yapımcıdanda Allah Razı Olsun Kendi Attığı Linklerin Çoğu Çöpe Atılmış Ellerine Sağlık

XXxxXX34

🌱Yeni Üye🌱
daha indirmedim ama Poyrazhan hoca yaptıysa tamamdır :) emeğinize sağlık arkadaslar.

megatron20

🌱Yeni Üye🌱
bunu yayınlamadan önce bana bir sorma zahmetinde neden bulunmadığını merak ediyorum

sayın hocam o kadar büyük bir sorun olacağını düşünmedim. problem ise kaldırırım sorun çözülür.

konularınızı inceledim ölü linkleri sürekli yenilemek zorunda kalmışsın. haddim olmayarak hem sizi bu zahmetten kurtarmak hem de arkadaşların daha hızlı faydalanabilmesine destek olmak için yaptım. size ait olduğunu teşekkürlerimi de ekleyerek belirtmişim zaten.

bunda aykırı bir durum göremiyorum.

imblackwizards

🌱Yeni Üye🌱
sağol megatron20 tek tek uğraşıyordum bazılarının linki silinmiş. böyle daha iyi oldu.

bariskarabulut

🌱Yeni Üye🌱
Allah yapandan da toplayıp yayınlayandan da razı olsun. Elinize sağlık. Çok faydalı bir çalışma olmuş