Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 86. Yıl Logosu

senilhan

🌱Yeni Üye🌱
Yapmış olduğum, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 86. Yıl Logosunu sizlerle paylaşmak istedim. Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.

logo86senilhan.jpg

Not: Logoyu yapılacak eleştirilerden sonra kullanılabilecek şekilde burada yayınlayacağım. İlk olarak bu sitede yayınladım.

Son düzenleme:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Elinize sağlık, Kendi adıma bayrakta yapılan en ufak bir değişikliğe bile ters tepki veriyorum. Benim gibi bayrağın form değiştirmesinden hoşlanmayan bir çok insan var. Bu yüzden bu logo sanırım bütün bir ülkeye hitap etmez, bu logonun amacı bütün bir ülke olmalı. Çok hassas ayrıntılara özen göstermenizi öneririm.

senilhan

🌱Yeni Üye🌱
Elinize sağlık, Kendi adıma bayrakta yapılan en ufak bir değişikliğe bile ters tepki veriyorum. Benim gibi bayrağın form değiştirmesinden hoşlanmayan bir çok insan var. Bu yüzden bu logo sanırım bütün bir ülkeye hitap etmez, bu logonun amacı bütün bir ülke olmalı. Çok hassas ayrıntılara özen göstermenizi öneririm.

75. Yıl Logosunu hatırlarsak eğer, tüm ülke tarafından benimsenen bir logo olmuştu. Logonun tasarımıyla ilgili eleştirilerinizi bekliyorum.

berk35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.berkguclukol.com
Türkiye Cumhuriyetinin bayrağında bulunan ay ile yıldız orta merkezleri aynı çizgiye oturacak şekilde durmaktadır.ÖRNEK;
500px-T.C._Bayra%C4%9F%C4%B1_%28k%C4%B1lavuzlu%29.png

Fakat hala analamadığım nokta neden 75. Yıl logosunda da olduğu gibi ay ve yıldız yan yatık. Yinede Emeğine Sağlık Diyeceğim ama dediklerimi düşünürsen eminim aklımdaki logoyu yaparsın