Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tüsiad zede bir çalışmada benden

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tsiadzedee.jpg

Benzer konular

batuhankaralar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logonla ilgili görüşlerime geçmeden önce şunu söylemeliyim,Mascom bilgisayar'ın logo yarışmasından sonra artık bu tip yarışmalara katılmıyorum ve katılanlara da tavsiye etmiyorum.Çünkü yaptığımız çalışmalar"Bundan bu kadar,şundan şu kadar!" denilerek harmanlanıyor ve emek hırsızlığına yol açılıyor.Bu yarışmada da aynen bu durum olacak,benden söylemesi!!!

Logonla ilgili ise,logodaki detaylar(özelikle makine çarkı)çok hoş durmuş.Alev yerine de T'nin üzerine geçirilmiş bir kravat olsaydı çok güzel bir çalışma olurdu.Ama başta da belirttiğim üzere,şu anda TÜSİAD emek hırsızlığı yapacak,yapmaya da başladı.Hayırlısı olsun,emeğine sağlık...

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yarışmaya katılan bir eser seçilse üzülmezdim gerçekten,elimden gelse kulaklarını çekerim ama nafile,yorum için teşekkürler.

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
T harinin üzerindeki meşale ilk bakışta üstünde alevmi var yoksa lale figürümü anlaşılmıyor. logo çiziminde kullanılan semboller belirgin anlaşılır olmalı.uygulandığı yerde ben olsaydım T harfinin üzerine uygılamazdım ve alev figürünüde milliyetin ambleminde kine benzer bir alev çizerdim.bu logo üzerinde çok titizlikle çalışılmamış izlenimi yarattı bende yinede emeğine sağlık.

hikmetizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
T harinin üzerindeki meşale ilk bakışta üstünde alevmi var yoksa lale figürümü anlaşılmıyor. logo çiziminde kullanılan semboller belirgin anlaşılır olmalı.uygulandığı yerde ben olsaydım T harfinin üzerine uygılamazdım ve alev figürünüde milliyetin ambleminde kine benzer bir alev çizerdim.bu logo üzerinde çok titizlikle çalışılmamış izlenimi yarattı bende yinede emeğine sağlık.

evet titiz bir çalışma değil , yarışma sonucunun bu şekilde sonuçlanacağını tahmin etmemden kaynaklanıyor,gerçek bir uğraş değildi benim için
bundan sonrada bir yarışmaya katılsam gerçekten uğraşmam zaten.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanayi denince amblem olarak çark kullanmak artık çok sıradan bir olay haline geldi. Bu kalıpdan çıkmak lazım bence. Daha farklı bir sembol kullanılabilirdi.

454545

🌱Yeni Üye🌱
T de alev bnce gitmemiş
yukarıda arkadaşın deği gibi bir kravat yapılabilirdi T den
aynı anda alev yerine i yi bacaya benzetip bacasını tüttürmek bence daha iyiy olurdu