Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

uc-logic tm19w01 19" lcd tablet kullanan yok mu hiç?

asruh03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetgorgoz.com
Arkadaşlar hiç bir yerde ürünke ilgili inceleme veya kullanıcı yorumu bulamıyorum. Firmanın kendi koyduğu video belirsiz, samimi değil. Çok kötü bir reklam kampanyaları var. Buda akla "acaba ürün kötü bu yüzden mi incelemeye girişmiyorlar" sorusunu getiriyor. Varsa kullanan buyursun anlatsın. Bir tek kişi bile almadı mı bu ürünü kaç aylardır. Teşekkürler.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Aşağıdaki inceleme markamızla ilgili genel fikir verecektir tamamını okumanızı öneririz
UC-Logic Lapazz TWHA60 İncelemesi | BasÇek - Sayfa 6

Aşağıdaki ürün açıklamasının en altında ufak UC Logic modelleriyle bile tasarımcıların yaptığı çalışmaları görebilirsiniz buda size bir fikir verecektir.

Akortek-UC Logic Lapazz Athena L A5+ Pilsiz Kalemli Profesyonel 5080LPI Grafik Tablet (Siyah) - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Ürünlerimizi merak etmeniz bizleri sevindirdi.
Ama sorularınızı tek konuda toplamanız daha iyi olur diğer konu içinede yazmışsınız
Fiyat politikamızla ilgili eleştiriniz bizleri oldukça şaşırttı

UC Logic sınıfında rakipsiz bir fiyata sahipken indirim istemeniz oldukça ilginç rakibinin yarı fiyatına olan bir üründe indirim olursa sizleri mutlaka bilgilendiririz.

Ürün videolarımızın sayısını elimizden geldiğince hızlı arttırıyoruz. Videomuzun içinde cihazın nasıl çalıştığı kolayca görülebilir.

Bu güne kadar ürünü alıp memnun olmayan müşterimiz pek yok sadece donanım bilgisi eksikliğinden anında çalıştırılamamasından bahseden kullanıcılarımız var kendilerine destek verik kısa sürede kullanabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Umarız yardımcı olumuştur.
UC Logic Türkiye
Akortek-Ana Sayfa

asruh03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetgorgoz.com
Merhaba, verdiğiniz inceleme linki başka bir ürüne ait. Ben ürünün karanlıkta değil ışıklı bir ortamda incelendiğini görmek istiyorum. nasıl kapanır nasıl açılır ayarlanabilir standı nasıldır kullanırken nasıl görünür. kalemi nasıldır kalem basıncı nasıldır. bir sürü alternatif var. 1700 tl civarında tablet alacağım zaten benim limitimi aşıyor maalesef.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
ürün incelemesinin bu modele ait olmadığını elbette biliyoruz.
Diğer markalarla kıyaslaması genel kalitemiz hakkında fikir versin diye size gönderildi.

Sizin için özel video inceleme yayınalamamızda şuan için mümkün değil.

Satın alan ve kullanan yüzlerce insanın başarılı çalışmaları ve Türkiyede en çok satılan grafik tablet markası olmamız sanırım satınalmak isteyen insanlara bir fikir verecektir.

tm19w02_disgorsel_1_v2_1.jpghttps:

tm19w02_disgorsel_6_1.jpg

tm19w02_disgorsel_5_1.jpg

tm19w02_disgorsel_2_1.jpg

tm19w02_disgorsel_3_1.jpg

En Alttaki Animasyon Sizin için Yüklenmiştir Hareket Kabiliyetini Görebilirsiniz
UCTM19_W01.gif

Bizler bu kadar yardımcı olabiliyoruz

UC Logic Türkiye

asruh03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetgorgoz.com
Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Ama kibar davranışınızın altında küfürler hissettiriyorsunuz bana :) daha önce lapaz wp8060 kullandım zaten. İntuos5 e geçtim ondan sonra. Şimdiye kadar tablet kullanmamışım dedim.her neyse. Ben tercihimi cintiqden yana tuttum siparişimi verdim. Size iyi satışlar.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Cintiq için yeterli bütçeniz varsa ve tercih ettiyseniz sizin kararınızdır. Hayırlı olsun.
Yolunuz ilerleyen dönemde UC Logic ürünleriyle kesişirse memnun oluruz.

Fiyat performans olarak rakipsiz ürünlerimizle tasarımcılara yardımcı olmaya devam edeceğiz.

UC Logic Türkiye
Akortek Bilişim