Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ultra Çamaşır Suyu (Oxy)

gurkansever

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bayerkimya.com.tr
Çamaşır suyu etiket tasarımı hakkında değerli yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler..

yeniamarsuyuultra.jpg

graphic9.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

tugba mermer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım ben beğendim eline sağlık . akan deterjan sıvısı yapımı sanamı ait sanamı ait ?

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel olmuş arkadaşım emeğine sağlık.. :)

gurkansever

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bayerkimya.com.tr
Tasırm değil derken etiketin tamamı değil, sadece bahsettiğin su meselesi, yapmak mesele değil, yapılabilir bişi ama zaman lazım, bizdede o yok...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaki çalışmada "çamamaşır" yazısı dikkatimi çekti onun haricinde başarılı ve gelişime açık
ellerinize ssağlık...

grafik_2010

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım dekuperlerde hatalar var ovalliklere dikkat etmelisn birde bunu sıvı sabun olarak yapsaydın daha iyi olurdu o akışkanlık

gurkansever

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bayerkimya.com.tr
Yorumlarınız için teşekkürler, her söylediğiniz dikkate aldığımdan şüpheniz olmasın...Yapıcı niyetle eleştiri yapan tüm insanları severim, tekrar teşekkürler.

mursel_balci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel bir çalışma. sadece yeni yazısı olması gerenden biraz daha büyük olmuş gibi geldi bana.

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Akan sıvının aktığı yer ile birleşme yerinin o kadar keskin olmaması gerekmiyor mu? Dekupe ettiğinizi söylemişsiniz ama orada tek bir eleman mı var yoksa bir akan sıvı ve bir de durağan sıvı olmak üzere iki elemanın mı birleşimi söz konusu? Eğer öyleyse akışın, sıvı ile birleştiği yerde sorun var sanırım.

İyi çalışmalar.

gurkansever

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.bayerkimya.com.tr
Akan sıvının aktığı yer ile birleşme yerinin o kadar keskin olmaması gerekmiyor mu? Dekupe ettiğinizi söylemişsiniz ama orada tek bir eleman mı var yoksa bir akan sıvı ve bir de durağan sıvı olmak üzere iki elemanın mı birleşimi söz konusu? Eğer öyleyse akışın, sıvı ile birleştiği yerde sorun var sanırım.

İyi çalışmalar.

Arkadaşım, öncelikle ince görüşün için teşekkürler. Dikkate alıcağımdan şüphen olmasın, ve dikkat ettiğin yerde, sonuna kadar haklısın....