Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaptığım örnek magnetler..:

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimleri hazır model ama kesimleri ve yerleştirmeleri- çizimleri. yorum sizlerin..:)
JiGkf.jpg

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
resimleri hazır model ama kesimleri ve yerleştirmeleri- çizimleri. yorum sizlerin..:)

Şu an konu açtığnız yer " CorelDRAW Soru ve Sorunlarınız" yaptığınız işin bu konu başlığıyla ne alakası var öğrenebilirmiyim?

Lütfen forumda düzenli bir arşiv yapılabilmesi için ;
buradan sadece CorelDRAW program ve sorunları hakkında yardım ve bilgi paylaşımı yapılması kurallar gereği yönetim tarafından uygun olarak kararlaştırılmış,
nedeni ise; daha kullanışlı arşivleme yapabilmek vede arandığında ilgili bilgi paylaşımına kolay ulaşımı sağlamak.

Ayrıca sürekli ısrarla her bir olayınızı CorelDRAW bölümüne yazmaktaki maksadınızı öğrenebilirmiyim?

Duyarlı vede anlayışla karşılayacağınızı ümit ettiğim için bu açıklamayı yapmış bulunuyorum, bir CorelDRAW müdavimi olarak.

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım konuyu iyice kavramış değilsiniz galiba zaten yapımım tamamı ile corel çizimler dahil daha nesi yanlış bölüm diye tutturdunuz...? amacınızı anlayamadım.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
CorelDRAW 'da şiir yazsanız bunuda mı burada paylaşacaksınız?
asıl siz konuyu kavrama noktasında sıkıntı çekiyorsunuz...
isterseniz bir yönetime danışın bu durumu,

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
sizi anlıyorum muhatabım değilsiniz, siz iyice bakın corel sayfasında paylaşılanlara ve sonra yazarsın. olurmu?

tube_erd

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olmamış olmamış ama yine olmamış

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
eyvallah hemşerim, ama sizin yaptığınız varsa görmek isterim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
sizi anlıyorum muhatabım değilsiniz, siz iyice bakın corel sayfasında paylaşılanlara ve sonra yazarsın. olurmu?

O halde muhatab olarak beni görürsünüz umarım?

Lütfen kurallara riayet ediniz.

Corel Draw başlığı program ile ilgili olan konular (program hataları, programla ilgili bilmek istenilenler vb.) üzerine açılan başlıklarla ilgilidir.

Çalışmanızı hangi programda yaptığınız kimseyi ilgilendirmiyor. Eğer siz hangi program ile yaptığınızı belirtmek isterseniz konunuzun olması gerektiği bölümde konuyu açarak konunuzun içine bunu yazmanız yeterli olacaktır.

Kurallara riayet etmemeniz ısrarlı şekilde devam edecek ve bu uyarımı hiçe sayarak hareket edecekseniz ikinci bir uyarı yapmayacağımı bilmenizi isterim.

Saygı ve selam ile...

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
uyarıları her zaman dikkate almışımdır lakin artistlik kimse yapmasın, "Nasıl anlatırsan öyle cavap alırsın" benim kuralımda budur. bundan sonra konu açarken dikkatli oluruz. açıklamanız için teşekkür ederim volkan bey. :)):))