Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardım!. Template i Türkçe yapmak istiyorum.

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar elimde Hazır bir template var, ama İngilizce. Türkçeye çevirmek istiyorum. Bunun için bir program lazım bana... Yardımcı olursanız sevinirim.

Blen yokmu yaf.:(

Benzer konular

adige_eren

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım programa gerek yok hazır theampLate warsa eLinde sag tıkLayıp not defteriyLe acar icerisindeki yazı kısımLarını dıLedıgınce degıstırebiLirsin... Turkce diL sorunuda cıkabiLir googLe amca bu konduada sana yardımcı oLur :)

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Açıcaksın dosyalarının içindeki dil dosyasını veya adminden veya html dosyalarının için gerekli dil dosyalarını düzenleyip tekrar atıcaksın nasıl bir tema oda ayrı bir konu ona göre yardım ederiz ziple buraya koyarsan bakalım ilk önce

_BaRIs_

🌱Yeni Üye🌱
Ben Template i neden türkçeye çevirmeye çalısmak istediğini anlayamadım ordakiler örnek sonuçta oralara sana ne uygunsa onu yazarsın....

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tamam arkadaşlar ondan vaz geçtim. Herkes sizinle hem fikir.. Bendeki temple full olduğu için çevirmek istedim..Ticari bir site.. Herkese teşekkürler.

frozen

🌟Usta Tasarımcı🌟
Vazgeçemene gerke yok gereksinim duyman doğal çoğu şey inglizce kullanıcak kişilr türk olunca çevirmek ihtiyacın bariz doğuyor haklısın anlıyorum seni

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Onu çevirmeye uğraş verdiğim kadarıyla kendi tasarımımı yaparım, bu da bana daha mantıklı geldi, en azından kendime ait olcak. Hazır şeyler kullanmak istemiyorum elimden geldiğince bana ait olsun.

Localbilisim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yha aç dreamweawerda ön yüzünden türkçeleştir ne uğraşıyon.