Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımcı grafiker yada yetiştirilmek üzere | Avrupa Yakası - İstanbul

melihh1

🌱Yeni Üye🌱
Yardımcı grafiker yada yetiştirilmek üzere | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: illustrator -iyi-
photoshop -iyi-
inDesign -iyi-
Corel Draw -az-
Dreamweaver( html 5, CSS, xhtml1.0) -iyi-
flash -baslangıc-

İş deneyimi ve içeriği: herhangi bir iş deneyimim yok fakat program bilgim var iş öğreticek bir yer arıyorum.
kurslar: Doguş Egitim Kurumu - Grafik Tasarımı (illustrator,indesign,photoshop,CorelDraw)
BilgeAdam - Web ve Grafik tasarımı (illustrator,indesign,photoshop,dreamweaver,flash)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: referans gösterebileceğim çalışmalarımı istenildiğinde mail adresinden yollayabilirim. dreamweaverde yaptığım siteleri de istenildiğinde görüşmelerde gösterebilirim.

İşle ilgili açıklama: Adım Melih, 21 yaşındayım açıkögretim işletme okuyorum. Şuan BilgeAdam'da Web ve Grafik tasarım eğitimi alıyorum grafik eğitimim bitti, web olarak dreamweaver de bitti flash programım kaldı. ayrıca Doguş eğitim kursundan grafik tasarım kursu aldım program ve eğitim olarak kendimi yeterince donattıgımı düşünüyorum artk sadece avrupa yakasında işi iyi öğreticek firma arıyorum.

E-posta: mlh.cayli@gmail.com

Telefon: 0539 819 59 99

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.