Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yavaş savaş

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kendimce savaşı ve küresel ısınmayı anlatmaya çalıştım beğenilerinize

unhumanimageshackjpglg8.jpg

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
fazla kalabalık ve karışık (görseller birbirini tamamlamıyor) olmuş cok göz yormakta, daha sade anlatmaya çalışmalısınız bence...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Dekupe iyi olmayınca glow yardıma koşuyor...Ancak iyi bir tercih olmamış...özellikle en içteki kırmızı stroke yada halka işi iyice bozmuş...bayağı itici duruyor...

Bence formatı bozmadan sadece renklerle oynanarak güzel bir hale gelebilir...Sadece bazı görsellerin yerini değiştirmelisiniz, birbiri ile ilgili olmalılar, mantıklı bir dizim yapılabilir...

Tabiki bunlar şahsi fiikirlerim...

Kolay gelsin...

jahr

🌱Yeni Üye🌱
umarım şevkin ve sen kırılmazssın. çok karmaşık olmuş. afişte herşey var. AMA HİÇBİR şey yok. umarım analatabildim.tşkler. saygılar

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dekupe iyi olmayınca glow yardıma koşuyor...Ancak iyi bir tercih olmamış...özellikle en içteki kırmızı stroke yada halka işi iyice bozmuş...bayağı itici duruyor...

Bence formatı bozmadan sadece renklerle oynanarak güzel bir hale gelebilir...Sadece bazı görsellerin yerini değiştirmelisiniz, birbiri ile ilgili olmalılar, mantıklı bir dizim yapılabilir...

Tabiki bunlar şahsi fiikirlerim...

Kolay gelsin...

aynı şeyleri söylememe gerek yok arkadaşa katılıyorum.emeğine sağlık:)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Anne karnındaki bebeği daire içine almadan direk kullansan daha iyi olur. Birde görsellerden azaltma yapmalısın. Eline sağlık

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben beğendim...tasarım olarak güzel...içinde herşey var..amaa uygulama konusunda biraz daha zaman harcaman lazım diye düşünmedim dedil... eline sağlık dostum...

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler

arkadaşlar tüm yorumlara teşekkürler Ama benim amacım dekupesi daha düzgün yada kısacası teknik açıdan uyumlu bir görsel çıkarmak değil tam tersine dünyada olup bitenlerin karmaşasını ve daha doğmamış yüreklere neler yapıldığı gelecekleri nasıl mahvedildiği ve nasıl bir kadere mahkum edildiklerini ancak bu denli bir karmaşada anlatılabilir diye düşündüm.

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım sen beni kıyaslama lüksüne sahip değilsin enson ne yazmışım onu bir oku

ben zaten sizi değil, yapmiş olduğunuz çalişmalari kiyasliyorum.. ki çalişmalarinizi bu platformda paylaşiyorsaniz bu kiyaslamayi yapma lüksünü de sizden almam..

he ne olur, bir daha sizin çalişmalariniza yorum yapamamya özen gösteririm.. Saygilar.

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
arkadaşım sen beni kıyaslama lüksüne sahip değilsin enson ne yazmışım onu bir oku

Arkadaşım gayet normal bir şekilde art niyet gözetmeksizin bir kıyaslama yapmış böyle saçmasapan bir cevaba ne gerek vardı anlamadım doğrusu... Evet çalışman çok baştan savma olmuş ve yaratmak istediğin karmaşanın içersine karışıp kaybolmuşsun.
Sen yorumu lüks olarak görüyorsan, ben de sana yapılan yorumları vakit kaybı olarak niteliyorum. ilk ve son yorumum.
selametle

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben zaten sizi değil, yapmiş olduğunuz çalişmalari kiyasliyorum.. ki çalişmalarinizi bu platformda paylaşiyorsaniz bu kiyaslamayi yapma lüksünü de sizden almam..

he ne olur, bir daha sizin çalişmalariniza yorum yapamamya özen gösteririm.. Saygilar.

teşekkürler