Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Bir Kartvizit Çlışmam

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekürler
balcgy8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
arının ayakları ve antenleri gözükmüyor biraz gölgelendirme yapsaydınız arıya keşke, elinize sağlık değişik bir çalışma olmuş

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
soyismini yanlış yazmışım :)

yokmu başka artıran :)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
değişik bi çalişma olmuş.. acaba 4 tarafi katlanıp üstte isim kalicak şekilde bıçaklı olsaydi nasil bişey olurdu :))

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
değişik bi çalişma olmuş.. acaba 4 tarafi katlanıp üstte isim kalicak şekilde bıçaklı olsaydi nasil bişey olurdu :))

kartzvizit zzzzzzzzzzzzzttt kaybolurdu sanırım :D
değişik çalışma olmus eline sağlık arkadasların söyledikleri birkaç düzenlemeyle
daha güzel olucaktır. ;)

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4 tarafı kapatmak derken içlerinimi doldurayım anlamadım bıçaklıdada sarı kısımlardan seim yerimi olsun dediniz anlayamadımda biraz açarsanız :)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
4 tarafı kapatmak derken içlerinimi doldurayım anlamadım bıçaklıdada sarı kısımlardan seim yerimi olsun dediniz anlayamadımda biraz açarsanız :)

ben işin esprisindeyim.. ama yinede açayım; sarı çizgilerin dış hatlarından komple kesilecek ve isme dayali parçalar, ismin arkasına katlanacak :) yani katlandiktan sonra ortaya bi altıgen çikmiş olacak :) tabi böyle birşeye kartvizit denemez o zaman :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑

arkadasın dediği jepon kağıtlama sanatında oldugu gibi katlanabilir kartvizit mantığı :)
yani gördügün sarı cizgiler kesilerek sadece petek içleri kalıcak sekilde kesilip katlanması kagıt üzerinde denemek lazım :)

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vala güzel çalışma olur ama + bıçak parası demek vede çoğu kişi yaptırmaz dimi o yüzden böyle idare edeceğiz

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana kalırsa kartvizitin tamamı acık sarı renkte bal petekleriyle döşenip (petekler hafif kabartmalı da olabilir),sağ üst köşeye de kartvizite uygun ölçülerde koyu sarı tonlamarla -yada tonlamaları artık siz belirlersiniz keyfinize ve zevkinize göre-arı kondurulabilir(zemin yerine arı da kabartmalı hatlara sahip olabilir)..kalan boşluklara siyah renkle isim adres vs bilgileri yazılabilir..görsel acıdan şık degişik bi tasarım olacagını düşündüm..bu tasarım geliştirilebilir de degişik uygulamalarla..birden gözümde böle bi kartvizit canlanıverdi :) sence nasıl olurdu volkione ?

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vala çok şey kattın aklındaki çalışmayı yapaı buraya atarmısın bi bakalım gerçekten güzel bi şeye benzeyecek gibi

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
sevgili volkione :) hem düşünce hem uygulama benden olmasın desem :)
şaka bi yana yardımcı olmak isterdim ama elimden şimdilik sadece bukadarı gelebilir..vaktin varsa dene derim..bende düşüncemin uygulamadaki halini görmek isterdim senin yaratıcılıgınla ;)

gr.baran

🌱Yeni Üye🌱
Brova volkan cok farklı harbıden senı tebrık edıorum kardesım

Son düzenleme:

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi gaz veriyosun bakıyorum orenIshi :) şaka bi yana dediğinide deneyeyim bakayım düşüncelerini yapabilcekmiyim teşekürler birşeyler kattığın için

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana kalırsa kartvizitin tamamı acık sarı renkte bal petekleriyle döşenip (petekler hafif kabartmalı da olabilir),sağ üst köşeye de kartvizite uygun ölçülerde koyu sarı tonlamarla -yada tonlamaları artık siz belirlersiniz keyfinize ve zevkinize göre-arı kondurulabilir(zemin yerine arı da kabartmalı hatlara sahip olabilir)..kalan boşluklara siyah renkle isim adres vs bilgileri yazılabilir..görsel acıdan şık degişik bi tasarım olacagını düşündüm..bu tasarım geliştirilebilir de degişik uygulamalarla..birden gözümde böle bi kartvizit canlanıverdi :) sence nasıl olurdu volkione ?

Kesinlikle katılıyorum, süper bir yorum !

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
grafikerler.net kardeşliği bizimkisi :)

volkione eminim düşüncemden daha güzel bir çalışma cıkartacaksın ortaya ;)kolay gelsin arkadaşım..

naber kıvanç :)

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Teşekkürler senden naber OrenIshi :)

Evet bence üzerinde biraz daha yoğunlaşırsan sorunu mutlak çözeceksin, OrenIshinin yorumunu bence iyice uygula...

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür ederim Kıvanç bende iyiyim..:)

ben volkione nin ekledigi kartvizite ilk baktıgımda birden bu bahsettigim çalışma gözümün önünde duruverdi sanki..öyle bi çalışma yok ama var sanki..sanki elimin altında duran şık hoş bi sarı kart vardı :)ne bilim cok orjinal bi görüntü olarak göründü gözüme..hadi hayırlısı diyelim..:)

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
volkione naptın ya merak ettim..yaşıyor musun? :)