Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni haber sitesi

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Yaptığımız haber sitesi biraz önce yayına girdi. Elbette eksikleri ve düzeltilmesi gereken yerleri var. Zamanla onları da giderip güzel bir haber sitesi haline getireceğiz inşallah.

Tavsiyelerinizi beklerim.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

demir13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle hayırlı olsun,

Siteyi sola yaslamak yerine ortalamanız daha iyi olabilir (en azından benim için öyle olurdu :) ).

İlk büyük manşetteki haberlerin başlıkları çok büyük geldi bana. (Ör: Suriye Sınırı Güçlendirildi)

Ardından hemen altında bir manşet sistemi daha var ki iki manşet sistemi bir hata mı var? algısı yaratabilir.

Alt manşetin hemen yanında olan, yukarıdan aşağıya yazılı haberlerin (başlıklar aslında) fotoğrafları da yine çok büyük geldi bana.

Onun dışında yerleşimler, renkler gayet uygun ve uyumlu.

En alt, footer dediğimiz kısımdaki menüyü de yukarıdaki gibi yatay yapabilir ve yine en aşağıya künye bilgisi vermeseniz bile,misal, mansettv. com 2012 vb bir bilgiyle bütünselliği tamamlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tekrar hayırlı olsun,
İyi Çalışmalar

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Çok güzel olmuş başarılar dilerim :) - Haber ayrıntısında etiketlerin en başta olması okuyucuyu yorar düşüncesindeyim onun yerine haberin kısa bir parçasını oraya alırsanız daha güzel olur bence.