Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yetiştirilmek üzere (bay) grafiker aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinand87

🌱Yeni Üye🌱
yerinizin nerde oldugunu yazarmısınız acaba?

capanomer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İş yeriniz nerede bir de aradığınız özellikler nelerdir teşekkürler

barissi

🌱Yeni Üye🌱
İş hakında bilgi verirmisiniz. yada özel msj la ulaşıyorsanız ilgileniyorum teşekkürler.

grafikerdemet

🌱Yeni Üye🌱
ben daha çok yeniyim 1.sınıftayım daha ama kendimi geliştirmek istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim

formulaone

🌱Yeni Üye🌱
herkes bılgı ıstemıs ama bır bılgı yada cevap alamamıs bende aynı seyı ıstesem cokmu olur abaca:(

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Arkadaşlar ilanı görünce yazmak istedim konuyu açan arkadaşım öncelikle açıklayıcı bilgiler verirseniz daha anlaşılır olur düşüncesindeyim.

Bu arada istanbul topkapı'da 2. matbaacılar sitesi Gayret Matbaasında stajer olarak çalışmak isteyen varsa
benimle özelden irtibata geçsin telefon numarasını ve tam adresini vereyim..

yelizzz1905

🌱Yeni Üye🌱
Evet yerininz nerde,nesiniz,kimsiniz bi açık yazarsanız iyi olur...
Ve illa baymı lazım?
Ben çok iyi bir grafiker değilim ve kendimi geliştirebilceğim bir yer arıyorum banada yardımcı olun lütfennn...

halley

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende yetiştirilmek istiyorum. Photoshop ve Freehand kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim!

Soner DİLEK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sonerdilek.net
Arkadaşlar biraz mantıklı olun lütfen hiç satjyer için ilan verilirmi kim kimi yetiştirmek usta yapmak için ilan verir kendi işinde kullanıcak olsa neden stajyer desin kaldıki stajyerlik için ilgili mevzuyla alakalı eğitim almış ve okulun gerekliliği üzerine kişinin kendisinin gidip başvuracağı bir olaydır stajyerlik böyle konular açıp insanları umutlandırıyorlar sonrada ortadan kayboluyorlar yönetici arkadaşlara sesleniyorum özellikle iş arayan ve işveren ilanları kısmında bazı kuralları sert bir şekilde uygulasınlar ilan veren vatandaş eğer aradığını bulduysa konuya yazarak milleti bilgilendirsin ve konu kapatılsın aksi halde belirli bir zamanda kişi açtığı konuya tekrar dönmezse konu kapatılsın lütfen insanların umutlarıyla oynamayalım oynanmasınada izin vermeyelim!

halley

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar biraz mantıklı olun lütfen hiç satjyer için ilan verilirmi kim kimi yetiştirmek usta yapmak için ilan verir kendi işinde kullanıcak olsa neden stajyer desin kaldıki stajyerlik için ilgili mevzuyla alakalı eğitim almış ve okulun gerekliliği üzerine kişinin kendisinin gidip başvuracağı bir olaydır stajyerlik böyle konular açıp insanları umutlandırıyorlar sonrada ortadan kayboluyorlar yönetici arkadaşlara sesleniyorum özellikle iş arayan ve işveren ilanları kısmında bazı kuralları sert bir şekilde uygulasınlar ilan veren vatandaş eğer aradığını bulduysa konuya yazarak milleti bilgilendirsin ve konu kapatılsın aksi halde belirli bir zamanda kişi açtığı konuya tekrar dönmezse konu kapatılsın lütfen insanların umutlarıyla oynamayalım oynanmasınada izin vermeyelim!

Helal olsun. Sonuna kadar haklısın. Tamam da ilan vermezlerse biz nasıl öğreneceğiz üstadım bu işi? Sen öğretiyorsan sana geleyim. :)

tarık_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgileniyorum ilgili programları biliyorum artı olarak web tasarım programlarınıda kullanıyorum

hear

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar iş öğrenmek adına ilanlara başvurular yaparak kendi geleceğinizi kapatıyorsunuz.
bugün sizi stajyer olarak sigortasız ve çok düşük maaşlara çalıştırıyorlar neticesinde piyasa ayağa düşüyor.
birçoğunuza eğitim veren kurslar sizlere aktiften işe yerleştirmeli diye sizlere bu eğitimleri vermedilermi neden araştırmıyorsunuz?
ben 18 yıldır bu sektördeyim bana şuanda 500 ytl maaş teklif eden firmalar var neden?
zira 500 ytl maaşla çalışan yüzlerce insan var.
staj yapmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem size ( kurs görmüş olan arkadaşlara lafım özellikle ) o kursu veren eğitim kurumundan vaadlerini yerine getirmelerini isteyin sizler ve bizler için en sağlıklısı budur.
+ olarak yönetici arkadaşlar şu ilanları veren işveren firmaların uyacakları kuralları okumalarını ve kuralların geliştirilmesini öneriyorum ben zannetmiyorum ki kimse kuralları okumuyor.
x firma ilan veriyor yüzlerce başvuru var ( %90'ı stajyer ) aradan geçmiş 3 ay 5 ay hala başvuru yapılıyor.

sinand87

🌱Yeni Üye🌱
yok ya kimsenin ilgilendiği yok baksanıza..

nothing

🌱Yeni Üye🌱
iletişim adresinizi alamadım işyeriniz nerede acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...