Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek Üzere Stajyer Aranıyor - İstanbul

bilalbulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yetiştirilmek Üzere Stajyer Aranıyor

Program/Seviye: Önemi Yok

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: E-ticaret sitemizin ofisinde çalışma performansına ayak uydurabilecek genç-dinamik takım arkadaşı aramaktayız.Grafik,tasarım'ın yanında e-ticaret site paneli ve satış konusunda deneyimi kazanılabilecek bir ortam.

E-posta: bilalbulut@renklipasaj.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

FlyFrog

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.. şuan egitimime bilgeadamda devam etmekteyim. grafik tasarım bölümünü bitirdim web tasarıma geçtik. mayıs sonu kursum tam olarak bitmiş olcak.. tam olarak yeriniz nerde belirtmemişinizde?

Imortall

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
corel freehand illustrator photoshop indesign programlarını başlangıc seviyesinde biliyorum kendimi geliştirebilecegim bir firmada iş aramaktayım
meteguney34@gmail.com Cv gönderdim.

bilalbulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlgilenen arkadaşlar mail atarsa sevinirim,buradan herhangi bir dönüş yapılmamaktadır.

dagfurkan

🌱Yeni Üye🌱
9 yıldır bilgisayarla haşir neşirim kendimide grafik konusunda geliştirmek istiyorum çok çabuk anlayıp kavrayabiliyorum çözüm odaklıyım vede araştırırken ve oğraşırken zevk alıyorum benim açımdan bu işe hem ihtiyacım var hemde kariyer içi bu işi gerçekten istiyorum

Seda YILMAZ

🌱Yeni Üye🌱

Merhaba, İş tecrübem yok. Yetiştirilmek üzere başlamak istiyorum.
Ps, Aİ, cdr programlarını orta seviyede kullanabiliyorum