Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yorum Günlük Siyasi Bağımsız Gazete tasırım

ulala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.guneyege.net
Genel olarak;
Evvela yine logo. Çok boğuyor, yoruyor. Daha farklı, sade bir çalışma öneririm. Ulusal gazetelerin logolarını, hatta yabancı gazeteleri bir daha incele derim.
İkincisi, zeminlerde siyahı çok kullanıyorsun. Hatta sadece siyah kullanıyorsun. (Gazeten siyah beyaz galiba) Siyah yerine grinin tonlarını da kullanabilirsin. Ayrı bir hava katacağına emin ol.

Amasya Şeker Kotayı Yükseltti manşetli sayfayla ilgili olarak.
Manşet, spot ve altında yine spot???!!! Bu anormal durmuş.
Resim Ebru Sergisi açıldı, Manşet haberin ve Yeşilırmak’ın fotoları aynı yönde ve hemen hemen aynı ende. Onun yerine birini sola alabilirboyutlarda da oynama yapabilirdin. Daha rahat bir akış elde ederdin.
Birde blok kullan. Manşet haberinde en az 2 blok yapabilirdin. Hatta Yeşilırmak haberinde dahi 2 blok kullanabilirdin.

Bu sayfa ile ilgili küçük bir öneri;
Manşetin altına, spor olarak zeminsiz, 14-16 punto arası arial ile “Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Şeker Fabrikası A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demir yaptığı açıklamada, “Amasya Şeker pancarı ekicileri kotalarına yüzde 25 daha ekledi” dedi.
Şeklinde girsen,
Yeşilırmak haberini “ağaç”taki ğ’ye kadar sınırlasan, başlığın altına fotoyu, altına da yazıyı girsen, sağda kalan bölüme, alttaki iki haberi yerleştirsen. ve hem manşet haberinde hemde Yeşilırmak haberinde blok kullansan nasıl olur acaba?

Haddim olmayarak kafama takılan bazı yerleri değiştirdim, Yaptığım değişiklikler sence hatalı da olsa belki farklı bir fikir verir.
Saygılarımla…

ornekgazete.jpg
[/URL][/IMG]

kralamasya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim farklı düşüncelerle karşılaşmak güzel. yaptığın tasaramı hiç böyle düşünmemiştin şu söyleye birim benin yaptığın tasarımdan dahada güzel olmuş
teşekkür edirim eleştirilerim için

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalar görünmüyor bende :S

efem09

🌱Yeni Üye🌱
bende de görünmüyor. imageshack.us sitesindeki linkleri tıklıyorum yine görünmüyor.