Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni yaptığım yerel haber sitesi Beykoz Haber Ajansı

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
Arkadaşlar site css tabanlı ve komple admin (reklam yönetimi, haber yönetimi, yorum yönetimi, ilan yönetimi, röportaj yönetimi, yazar yönetimi, üye yönetimi....vs ) panel yönetimlidir kodlama bana ait tasarımı ise verilen şablona göre yaptım, renk ve uyum hakkında yorumlarınızı bekliyorum

...::: Beykoz Haber Ajansı :::...

print1i.jpg

print2p.jpg

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
hayret 74 kişi bakmış ama yorum yapan sadece 1 kişi, ayrıca yorumu için 12umitbaba12 arkadaşa teşekkürler

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
yorumun için teşekkürler mehmetakcay, bu scripti tamamen site sahibinin isteğine göre dizayn ettim ama yakında bu scripti dahada geliştireceğim

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Sade ve hoş elinize sağlık.

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
mavi rengini çok sevdiğimden midir bilmem çok hoşuma gitti ama bu işten hiç anlamadığım için ufak tefek hatalar varsa bilmiyorum.elinize sağlık

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
yorumun için teşekkürler reyhan yılmaz o, mavi renk canlılıktır ve turuncu ile birlikte favorimdir zaten, grafikten fazla anlamam ama logo tasarımını yaparken de mavilik içinde göze çarpması için turuncu renk yaptım

aliyalc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel çalışma olmuş. Emeğine sağlık...

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Sade ve Güzel ama yorumuma gelince diğer haber sitelerinden bir farkı yok artık banelleşti bu tür siteler bana göre tek bir şablon almış başını gidiyor sen yanlış anlama sport78 benim bu yorumum genellemeydi başarılarının devamını dilerim...

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Haber siteleri klasiği ama güzel çalışma. Tamamen özgün anladığım kadarı ile. Emeğinize sağlık.

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
teşekkürler

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar , evet haber sistemlerinden gına geldi farkındayım :) ama sonuç da bu bir iş ve bana verilen şablonun üzerinden gitmek zorundaydım, bu sisteminde artısı %99 css tasarım ve özgün bir çalışma olması ve otomobil ve emlak olmak üzere ilan sisteminin olması

ilansistemi.jpg

daha da geliştirmeyi düşünüyorum.... kısmet artık

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence hoş bi tasarım.indesign programındamı yaptın??ben yorum yapan kacıncı kişi oluom:D

tux

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.freebsd.org
ellerine saglik kardesim, ama bence anasayfada gorulen haberleri alt alta siralaman biraz kotu olmus. 2 li bir sistem yapsaydin daha iyi olabilirdi. yaptigin son dakika blogunu ust taraflara alsan daha iyi olurdu sonucta insanlar ilk ona bakiyor. yinede guzel olmus ellerine saglik.

sport78

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kelebektasarim.net
Yorumun için teşekkürler tux, aslında ilk yaptığım sistemde son dakika üstte ve sağdan sola kayıp gidiyordu ve haberler ikili sistem idi, ama şablona riayet etmem konusundaki ısrarı görünce :) vazcaydım

nede olsa müşteri her zaman haklıdır