Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ilk Dergi kapak Tasarımlarım (İyireklam10)

artmosfer

🌱Yeni Üye🌱
ışık ve gölgelerde bır suru hata var komopsızyon hatalarıda cabası bosluk doluluk ritim renklerde ozenlı degıl dengelı degıl kısacası hepsi kötü tpografi calıs bence fazlada efektlere sıgınma once ana tasarımını olustur sonra susleme yap gerek kalırsa bence daha cok calısmalısın

selma123

🌱Yeni Üye🌱
bence çok güzel olmuş birde ilk çalışmalarım diyorsun tabikide hatalar var ama nede olsa ilk çalışmaların sana başarılar böyle devam et..

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
ışık ve gölgelerde bır suru hata var komopsızyon hatalarıda cabası bosluk doluluk ritim renklerde ozenlı degıl dengelı degıl kısacası hepsi kötü tpografi calıs bence fazlada efektlere sıgınma once ana tasarımını olustur sonra susleme yap gerek kalırsa bence daha cok calısmalısın

okadar hata kadı kızındada olur :D

annemizin karnında öğrenmiyoruz zamanla işte şimdi dah dikkatli vedaha profesyonel çalışmalar yaptım ama vaktim olmuyor buraya atmaya ..
olunca atarım ..

yinede yorumve tavsiyeleriniz için tşk ederim..

memphis_1980

🌱Yeni Üye🌱
Güzel olmuş...

Grafiker değilim... Mutululuğun resmini de çizemem... Sadece Teknik Ressam'ım... :)) Ama şunu da söylemeden geçmek istemiyorum, ilk yaptığın çalışmalar böyle ise, ileride daha iyi projeler üretebileceğini düşünüyorum... Emeğine sağlık... iyi çalışmalar...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarımlar fena değil birkaç küçük hata dışında... ama ben başka biryere takıldım... ilk tasarımlarını bu kadar büyük firmalara mı yaptın... nerde çalıştığını çok merak ettim doğrusu... Şimdi daha deneyimli olmalısın son tasarımlarınıda görmek isterim...

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine we zekana sağlık hepsi genel olarak gzl ama ilk çalışmada göz yoran bişeler war sanki 3. de gayet hoş :)

coskun_ert

🌱Yeni Üye🌱
slogan "bütün kadınlar güzeldir. CLINIQUE ile bunu tüm dünyaya gösterin" ne dersin??

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarımlar fena değil birkaç küçük hata dışında... ama ben başka biryere takıldım... ilk tasarımlarını bu kadar büyük firmalara mı yaptın... nerde çalıştığını çok merak ettim doğrusu... Şimdi daha deneyimli olmalısın son tasarımlarınıda görmek isterim...

:d hayır buakdar büyük firmalara derken onlar sadece çalışma yani o firmalara gerçekten iş yapmadım

çalışamlarımda o firmaları yada onların urunlerini kullandım

ama son atsarımlarımı yakında paylaşacağım sizlerle çokk merak eden varsa
https://picasaweb.google.com/iyireklam10 adresinde photoshop çalışmalarım yazan bölüme bir göz atsınlar bir kısmı var orda çalışmalarımın takvim başlıgı dosya kapagı yada etiket gibi..

hthkaf

🌱Yeni Üye🌱
herşey bir yana o güzellikle alakalı çalışmada kulanılan kadınlar la güzelliğin bir alakası olmadığının başka bir meslek çağrıştırdığının farkındasın dimi?

buna bende katılıyorum ilk gördüğümde ben de aynı şeyleri düşündüm ama ilk çalışma olarak güzeller.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
o ruj reklamını bıkraın :) tmm seçim kötü oldu önemli olan tasarlamaktı die kaç ekre yazdım :):)
yinede degerlendirme için tşk ederim aam o reklamı degerlendirmeden digerleri için yorum yapınız onu saymayalım

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eğer benim sölediklerimden anladıkların buysa ewet öyle yap dostum :)

demek istediğim şu onlar bu işe başladıgımda ilkkk yaptıgım çalışmalardı yani bu konuyu yeni açmış olsaydım siz hevesimi kırmış olacaktınız ..

sizin ilk çalışmanızı hatırlıyormsuunuz neye benziyordu.?

ozaman kesim vs.. hiç birşeyi bilmeidğniizden sadece tasarım yapmak vs.. neyse bu konunun tartışmaya dönmesine gerek yok ..

Bekkaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence bunlar ilk çalışmalarınız değil. (Yada ben yanılıyorum)

SAMSUNLU55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önce tebrik ederim

dostum sen eğer bu işe yeni başlamışsan ve bu işleri çıkartıyorsan

emin olki ileride çok işi grafiker olacaksın. çünkü hayal gücü çok önemli grafikerlikte

teknik konuları bu işte uzman olan kişilerden ögrenebilirsin.

bu yolda devam etmen dileğiyle

Bekkaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bunlar kimsenin ilk çalışması değildir. Kusura bakmayın...

GRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
CooperBlack isimli fontla dergi kapağı olurmu hiç....
ve çoğunun başlığı çok küçük
Birazdaha çalışmanı tavsiye ediyorum