Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1.2 Lt. Antep Fıstık Kutusu!

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
govde12fistikjw1.jpg

Benzer konular

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
sade ve güzel bir çalisma... eline saglik berguvan.

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
sayın berguvan.

tasarımlarınızla yağmışsınız adeta.
izlemek keyifli.

antepfıstığı renkleri çok güzel.

ellerinize sağlık.

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ediyorum hepinize...

GRAFIKING

🏅Acemi Tasarımcı🏅
selamlar...

ilk baktigimda renklerinden dolayi bana nestle nane likorlü çikolata kutusuymus gibi hissettirdi.. siyah ve yesil....

iyi calismalar

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel görünüyor gerçekten.
Fistiklar süper :D
Sadece yesil rengi biraz daha mi açık yapsan, farkli bir renk mi kullansan!

bluxdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bluxdesigner.com
güzel çalışma hurma tarzından çok kullansaydın bayarmış ama bi ufak çizimle tamamlayabilkirdin ama buda iyi güzel çalışma

semra duyar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık fıstık gibi bi çalışma olmuş :)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
eklediğiniz görselden tam anlayamadım
fıstıklar vektör mü?
vektörse ekleyebilirmisiniz?

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok başarılı bir çalışma gerçekten.Sizi tebrik ederim.Ben düşündüm de orta bölümdeki alttaki yeşilliği yukarı doğru biraz daha kadifemsi gitseniz çok daha süper olacak gibime geldi.

Babyboys

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Akadaşım ellerine sağlık bence çok hoş görünüyor başarıların devamını dilerim, bu arada tam böyle bir fıstık arıyordum bana linkini gönderebilir yada benim gibi arayan arkadaşlar için resmi buraya yüklüyübilirsen çok minnettar kalırım :)

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Bu çalismada kullanılan fıstıkların olşumu hakında bilgi sahibi degilim. Yorum yapiyorum,
• Tasarimci kendisi fotograf çekimi yapmiş veya ilustrasyon yapmış ve bunun bedelini müsteriinden almış olabilir. Bu durumda paylaşım doğru bir durum degildir.
• Bu fıstıklar görsel satılan mecralardan satın alınmış olabilir. Bu durumda bir kez satın alan birisini paylaşması doğru değildir.
• Bolca yayılmış, sık sık bir çok çalışmada gördügünüz bir görsel olabilir. Bu durumda Berguvanın fıstıkları saklaması olmaz :) Fakat çalışmasının özgün olma özeligini kaybetmesi riskini göze alması gerekiyor...

Babyboys, bence sen kendi fıstığını kendin yap, başka bir çalışmada kenidini iyi ifade etmiş fıstıklar ya senin çalişmanda iyi durmazsa? yada bu fıstıkları ben biryerden taniyorum diyen olursa?

Horusta sormus? fıstıkların geçmişi nedir? arkadaşım? tenik bilgi paylaşabilir misiniz?

Babyboys

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nucat arkadaş ben zorla vereceksin mi demişim lütfen yazıyı dikkatli okurmusun. Rica ettim mümkünse dedim. Arkadaşım vermek istemeye bilir en doğal hakkı. Kaldıki ya iyi durmazsa demişsin ya iyi durursa ya başka yerde kullanılmamışsa, ya oda bir çalışmadan aldıysa vs. vs. tepkin aşırı kimsenin malını kimseden kaçırmıyoruz burası ortaklık, paylaşım alanıdır. Herkez istediği ni paylaşır kolay gele...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu çalismada kullanılan fıstıkların olşumu hakında bilgi sahibi degilim. Yorum yapiyorum,
• Tasarimci kendisi fotograf çekimi yapmiş veya ilustrasyon yapmış ve bunun bedelini müsteriinden almış olabilir. Bu durumda paylaşım doğru bir durum degildir.
• Bu fıstıklar görsel satılan mecralardan satın alınmış olabilir. Bu durumda bir kez satın alan birisini paylaşması doğru değildir.
• Bolca yayılmış, sık sık bir çok çalışmada gördügünüz bir görsel olabilir. Bu durumda Berguvanın fıstıkları saklaması olmaz :) Fakat çalışmasının özgün olma özeligini kaybetmesi riskini göze alması gerekiyor...

Babyboys, bence sen kendi fıstığını kendin yap, başka bir çalışmada kenidini iyi ifade etmiş fıstıklar ya senin çalişmanda iyi durmazsa? yada bu fıstıkları ben biryerden taniyorum diyen olursa?

Horusta sormus? fıstıkların geçmişi nedir? arkadaşım? tenik bilgi paylaşabilir misiniz?

bende ayne fkirdıyım!!! çok doğuru!!! :)
Babyboys, o paylaşim serbest çalişmalar için yani senin evden dışarı piyesaya çikmamalı!!!!!!! e şimdı ne olucak ben kendim tasarım için giderim bir markanın mesela kek görseli beğendım aldım kendime tasarımıma yaapıştırdım! sonra ne olucak? bence kendi çalişmanınıza piyesaya çikanları kendi görseleri kulanin, görsel yoksa çizin!!!

Son düzenleme:

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel çalışma gerçekten ellerine sağlık

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Biraz geciktim herhalde arkadaşım bunlar netten aldığım fıstıklar istersen mail adresi ver ben sana atarım sorun değil :D