Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1 ay çalısma sonucu karakalem resimlerim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle resimle ugraştığın için tebrik ederim..ama 1 ay da daha iyilerini yapabilirdin..resimlerine tek tek baktım..çizgin ve gölgelendirmen gayet başarılı..ama perspektif ve oranlamalara dikkat edersen sorun ortadan kalkar..bunun için en iyi ilaç çiz çiz çiz:)) ben den sana tavsiye önüne konulanları değilde kendi istediklerini çizmen..hobilerin neyse onlarla başla..daha iyi olucaktır..kolay gelsin..

qiller

🌱Yeni Üye🌱
çok tesekkür ederim bide ben sınawa girdim anadoluda:rofl: giremedim diyede çok üzülmüstüm:tongueout: ama 1 senem var umuyorumki düzelticem :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
düzelticeğine eminim:)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle resimle ugraştığın için tebrik ederim..ama 1 ay da daha iyilerini yapabilirdin..resimlerine tek tek baktım..çizgin ve gölgelendirmen gayet başarılı..ama perspektif ve oranlamalara dikkat edersen sorun ortadan kalkar..bunun için en iyi ilaç çiz çiz çiz:)) ben den sana tavsiye önüne konulanları değilde kendi istediklerini çizmen..hobilerin neyse onlarla başla..daha iyi olucaktır..kolay gelsin..

Creedwar doğru söylemiş :);) bencede pratiğe devam etmelisin yetenegin var. Ufkunu genişlet ve ardına bakma :) emeğine sağlık.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
1 aylık çalışmalar olarak bence başarılı tabi eksikte çok gölgelendirmelerde sıkılıp karalamaya dönmuşsün biraz
karakalemde objeye 3 boyut hissi kazandıran ışık gölgedir ışık gölgeye biraz daha ömen vermelisin ve orantılamalar da hatalar var bunlarıda zamanla aşıcaksın devamını bekliyorum ellerine saglık kolay gelsin:wink:

baykal

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgin fazla sert eğimlerin çok az buda çizimlerine gerçeklik payını katmıyor biraz yumuşak hatlara önem wer ve sürekli çiz herşeyi çiz ayrıca insan vicudunu iyice incele anatomide sıkıntıların war başarılar

qiller

🌱Yeni Üye🌱
tesekkür ederim 1sene war önümde başarabileceğime inanıyorum :D

turruncuuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 ay hazırlandıktan sonra mı sınava girdin?

qiller

🌱Yeni Üye🌱
ewet anadolu üniversitesinde ama olmadı sağlık olsun simdi gazideym 4 yıllık matbaa öğretmenlii tekrar hazırlanıorm tekrr giricem

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
çizgiler gayet hoş ve akıcı_obje etütleri için ışık gölgeyi daha etkisini gösterirsen daha bütün etkisini verir_canlı modelde oranlarda hatalar var_figürü çizmeden önce genel iskelet yapısını araştırma çizgileriyle ifade edersen oranlar yerlerine oturur. güzel olan herşeyin seni takip etmesi dileğimle_başarılar:)

afn

🌱Yeni Üye🌱
1 ay boyunca her gun mu cizdin yada tek isin bumuydu?

nilnefertem

🌱Yeni Üye🌱
Sevgili kardeşim. Çalışmaların güzel. Yeteneğin olduğu ortada. Ve 1 ay da daha iyilerini yapabilirdin kısmına katılmıyorum. İnsanlar yıllarını veriyor. Teknik önemli. Daha çoook çalışmalısın. Yılmadan çizmelisin. Desen ve fügür çalışmanı tavsiye edrim. Yani şu aşamada sana kara kalem bir kompozisyon çıkarmak daha anlamlı geliyor biliyorum. Ama sabredip yüzlerce el, binlerce burun, binlerce surat vb. çizmen lazım.. Bir de naçizane ufak bir tavsiye silgini at. Yukarıda silmeden çizdim gibi bir yorumunu okudum. Ki zaten öyle çizmelisin. İyi bir ressam olmak istiyorsan silgi ve silmek fikrinden kurtulmalısın. Kulağa zor gibi geliyor olabilir. Ama denersen alışacaksın ve faydasını mutlaka göreceksin.