Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

%100 Amatör :::KİŞİSEL KARTVİZİT::: Emre ÖZTÜRK

Bash_BeLası

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar. Kendime özel bi kartvizit çıkartmayı düşünüyodum. Arkadaşlarıma vermek için. Bazı resim düzenleme programlarıyla amatör olarak bir çalışma hazırladım. Düşüncelerinizi almak istiyorum. Eğer beğenmeyip daha hoş fikirlerle daha güzel bi çalışma yapan tasarımını burada paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler...

tOsJF.jpg

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. kımse sızın ıcın sıfırdan kartvızıt yapmaz(ucretsız olarak.)
2. Fotografınızı koyma ıhtıyacı neden hıssettınız? arkadaslarınızın hangı emre oldugunuzu unutma ıhtımalı mı war? kağıdınızın kesım yerlerını de acıkcası cook begenmedım.. Bastırmayı dusunuyorsanız en azından mat selefonlu olsun... Genel anlamda kotu degıl ama ıyı de degıl..
resım de yıllık ıcın cekıldıgınızden mı?
saygılarımla...

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
yanlıs anlaşıldıysam affola...

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emre karta bişey demem ama yakışıklı adammışsın en azından karta öyle duruyor :)

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
profil resmi güzel olur:)

Daha fazla çalışmalısın bence...
yanlış anlama yinede amatör bir çalışma için iyi

azap0

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sadelikten eser kalmamış :)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
güzel bir kartvizit olmuş
ama aynı fotoğrafı ikikez kullanmamalısın
"başka düzgün fotoğrafı yokmu?" sorusunun kaynağı olabilir

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. kımse sızın ıcın sıfırdan kartvızıt yapmaz(ucretsız olarak.)
2. Fotografınızı koyma ıhtıyacı neden hıssettınız? arkadaslarınızın hangı emre oldugunuzu unutma ıhtımalı mı war? kağıdınızın kesım yerlerını de acıkcası cook begenmedım.. Bastırmayı dusunuyorsanız en azından mat selefonlu olsun... Genel anlamda kotu degıl ama ıyı de degıl..
resım de yıllık ıcın cekıldıgınızden mı?
saygılarımla...[/QUOT

Aynen katılıyor ve eklemek istiyorum kartvizitlerin kendi içinde anlamları vardır yani belirli şeyleri yapılan işleri vs. belirtmek amacıyla yapılırlar burdaki amaç nedir?

veruzgar

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.adagroupreklam.com
arkadaşlar emreyi linç ettiniz sözlerinizle
emre yeni başlamış hefeslenip kartvizit yapmış amacı ne olursa olsun tsarım konusunda sizlerin fikrini almak istemiş
yapıcı eleştiriler yerine yıkıcı ve yıpratıcı eleştiriler neden?
sizlerde aynı yollardan geçiyorsunuz aynı durumlarda...
emre'yi savunmuyorum yeni başlayan herkese bunu yaparsanız eleştri yapacağınız hiç kimse kalmaz.

ozlem aslan

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar emreyi linç ettiniz sözlerinizle
emre yeni başlamış hefeslenip kartvizit yapmış amacı ne olursa olsun tsarım konusunda sizlerin fikrini almak istemiş
yapıcı eleştiriler yerine yıkıcı ve yıpratıcı eleştiriler neden?
sizlerde aynı yollardan geçiyorsunuz aynı durumlarda...
emre'yi savunmuyorum yeni başlayan herkese bunu yaparsanız eleştri yapacağınız hiç kimse kalmaz.

kesinlikle katılıyorum buraya koydugumuz calısmalara acayıp elestırı yapılıyo uzuluyoruz neyse emre arkadas basarılar..

guraykurtoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selamlar ben kart visitlerde fotoğraf olmamalı şeklindeki görüşlere katılıyorum "manken, fotomodel, gelinlik ajansları" vb. hariç tabiki ama bu aşamaya kadar getirdiyseniz eminim çok daha güzellerini yapabilirsiniz, şahsen benim görüşüm sadelikten yana.... saygılarımla

serdinc

🌱Yeni Üye🌱
resim kullanlıcaksa bile tek olmalı sağdakini kaldırmalısın

E.YORUM

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
karta fotoğrafını bastıran da ilk defa görüyorum.daha bastırmamıssındır belkı dusunuosundur bence komık olur sünnet kartı deıl ise amacım yapıcı eleştirmek sadece şaşırdım kartta böle bi şey düşünmene.

cihansener

🌱Yeni Üye🌱
kaç bit de export ettin kardeşim bunu sen??? çekitign çizginin amacımı bulanık olması yoksa export da mı problemin var.ayrıca çizgide oldugu gibi yazı karakterinde de kötü bi gölgelendirme gibi görünüyo bulanıklık...ayrıca Nazy nin dedigi gibi aynı resmi kullanmayıp sadece sol tarafta kullansan cok daha iyi gorunurdu...

stak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.streetguards.com
bende daha önce bi müşterime yapmıştım fotoğraflı kartvizit :) almanyadan gelmiş ve burada emlak dükkanı açmıştı vede böyle bi fotoğrafta yoktu :) vesikalık fotoğrafıyla karvizit basmıştım :) çalışmana gelince ne için yada nasıl yaptığına değil tasarımına yorum yapmak istiyorum tasarım olarak biraz koyu geldi bana bide bence kartvizit resimsiz daha güzel ama yinede kullanmak istersen tek kullan derim aynı fotoğrafı bikaç kez kullanmak olumsuz düşünceler uyandırıyo insanda :) aslında bu kartı gümüş varaklı olarak bastırsan gayet güzel bi kart olabilir.eline sağlık kolay gelsin

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Ne olursa olsun çamurdan dahi olsa emek vermişsin. Ki konu başlığına çok güldüm bu arada :) (yanlış anlamada) Bol bol araştırma yap bu siteden. Çok güzel kartvizit çalışmaları var.Kişisel kartvizitler içinde araştırma yaparsın. Eminim araştırmandan sonra çok güzel şeyler çıkarırsın. %100 AMATÖR biri için iyi yinede.Emeğine sağlık. Bu uzun yolsa sana başarılar dilerim.
İyi forumlar :artipuan:

smdl

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2.resime kadar olan kısım iyi ama 2. resim işi bozmuş.

ikerson

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resim kullanmamanı tavsiye ederim, ünvanını ve mesleğinide eklersen aydınlatıcı olur.