Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

%100 güvenli, hızlı, kaliteli freelance grafik tasarım

Unicorn Design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.unicorndesignstudio.com

Freelance çalışmanın ya da eleman çalıştırmanın bazı avantajları yanında bazı dezavantajları olduğu hepimizin malumudur. Çalışan için ücretin alınamaması işveren için işin zamanında yada doğru şekilde teslim edilememesi gibi.

Benim sistemimde tüm bu riskleri ortadan kaldırıyorum. İşveren için yüzde yüz güvenli çünkü zamanında ve doğru şekilde iş bitmemiş olursa cebinden beş kuruş çıkmayacak. Çalışan için güvenli çünkü iş düzgün olduğu halde ücretini alamazsa işveren işi alamayacak.

İSTEDİĞİNİZ OLMAZSA ÖDEME YAPMAYIN.
İŞ GEÇ KALIRSA ÖDEME YAPMAYIN.

Sistem çok basit. Kısıca Anlatayım.

Siz bana ne istediğinizi, nasıl istediğinizi, ne zamana istediğinizi söylersiniz. Bende programıma göre size yetişebilecek zamanı söylerim eğer iş ve ücret konusunda anlaşırsak süreç başlar.

Sizin bana karşı sorumluluğunuz iş için gerekli doneleri ve bilgileri sağlam, eksiksiz ve doğru şekilde vermeniz olacaktır. Siz bana iş hakkında gerekli bilgiyi sağladıktan sonra ben işe koyulurun. Bu süreçte bana bir ödeme gerçekleştirmezsiniz. Süreç başladığı zaman size bir site adresi ve bir kullanıcı adı ve şifre vereceğim. Böylece günlük işin ne durumda olduğunu oradan girip kontrol edebileceksiniz. Nelerin yapıldığı sırada ne olduğu vs gibi iş sürecinin gelişimi hakkında her veriyi günlük güncellenecek sistemde görmeniz mümkün olacak.

İş bittiği zaman size bilgi verilecek ve yine aynı sistemi kullanarak işi internet üstünden kontol etmeniz sağlanacak. Siz halen bana hiçbir ödeme yapmamış olacaksınız. Konrolün ardından varsa değişiklik yada düzeltmeleri bana ileteceksiniz iş sorunsuz hale gelinceye kadar bu süreç devam edecek. Tabiki iş sahibinin kararsızlığından kaynaklanan gecikmeleri bana fatura etmemeniz şartıyla.

Bu süreçte size istediğiniz kadar kontol şansı verileceğinden sizin gözünüzden kaçan kusurun sorumlusu siz olacaksınız. Tabiki teknik sorunların faturası yine bana ait olacak. Yani DPI küçüklüğü, pixelleşme, fontun okunmamsı, renk uyuşmazlığı gibi sorunlar benim sorumluluğum olacak. Fakat yanlış harf sizin.

Tüm tahsih işleri bittiğinde nihayi onayı vereceksiniz. Yani işinizin tamamının sorunsuz şiekilde bittiğini ve baskıya hazır hale geldiğini gördüğünüz zaman halen cebinizden 1 kuruş çıkmamış olacak.

Daha sonra size vereceğim hesap numarasına anlaştığımız ücretin yüzde 75'ini yollayacaksınız. Ücret yattığı gün adınıza 2 dijital diskten oluşan bir kargo çıkarılacak. Elinize gelen 2 dijital diskin birinde işinize ait baskı dosyaları yani ps, pdf, tiff dosyaları yada işi kullanmanız için gereken verilen olacak. Ve bu veriler ile işinizi kullanabileceksiniz.

2. dijital diste ise iş üstünde değişiklik yapmak yada daha sonra yeniden kullanmak veya güncellemek için ihtiyacınız olan proje dosyaları yani qxp, tff, psd, fla, eps vb. dosyaları olacak.
Fakat bu disk şifrelenmiş olarak size gönderilecek ve 2. diskin şifresini almak için kalan yüzde 25'i yatırmanız istenecek.

Yani işveren işin istediği gibi bittiğini görmeden para vermeyecek çalışanda parasını alamama gibi bir sorun yaşamayacak. Eğer kalan yüzde 25 ödenmezse size şifreniz verilmeyecek ve proje dosyalarınızı teslim almamış olacaksınız.

Anlaşmadan kalan son meblada yatırıldıktan sonra diski açmak için gereken şifre verilecek ve böylece anlaşma son bulmuş olacak.

Bu sistem ile hem çalışan hem de işveren güvenliği sağlanmış olacak ve güven sorunu diye bir problem kalmamış olacak.

Tasarımların Yapılacağı PC Konfigürasyonu

Intel Quad Core Q9550 2,8 Ghz İşlemci
4 GB DDR2 Ram
Ati Radeon HD 4850 Ekran Kartı
22'' Samsung LCD Monitör
den oluşuyor. Böylece yavaşlık, iş yetişmemesi gibi tüm sorunlarda minimuma indirgeniyor. Zaten gecikme halinde ödeme yapmamaya hakkınız var.

Diğer taraftan çalışılacak programı seçme şansınız var.

Mesela dergi çizdiriyorsanız. QuarkXPress 6, 7 ya da 8'de çizilmesini isteyebilrsiniz.
Ya da Freehand 9 yada MX kullanılmasını da isteyebilirsiniz.
Ya da Corel Draw kullan diyebilirsiniz.
Ya da ai3, ai4 veya ai4 ile yaplmasını isteme şansınız da var.

Süreç uzun sürdüğünden eğitim yayınları dizgisi yapmıyorum. Ancak kısa yada grafiğe dayalı işler olabilir.
Çok büyük web sitesi projelerini almıyorum. Sadece küçük ve orta boylu web siteleri yapıyorum.
Onun dışında her türlü grafik tasarım işi için bana ulaşabilir ve güvenli, hızlı ve kaliteli freelance çalışan bulabilirsiniz.

İletişim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

astrahan01

🌱Yeni Üye🌱
???
işveren işin bittiğini gördüğü halde , herhangi bi sebepten dolayı(işverenin müşterisi işten vazgeçmiş olabilir,işi ertelemiş olabilir,vs vs...) son anda vazgecerse ne olacak???

Gizli CV

🏅Acemi Tasarımcı🏅
size mail ile kısa bir ricada bulunduk.
saygılarımızla.