Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2. İstanbul Buluşması Fotoğrafları ve Videoları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi bana karşı muhalefet olanlar gerçekten TIP oynayacaklar...:D Az kaldı. Geri sayım başlamıştır...:p :D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Huzurunuzda saygıyla eğiliyoruz efenim xD ya o değilde volkan abi hani nerde gelmeyenlerin -2000 tp si xD ve bizimde artı tplerimiz :p!

Yani aşkolsun Dilara :p
Sen şmdi nerden hatırlatıryorsun ki bunu?
Zaten yeni sakinleştirdik; taş ata ata kolu yorulmuş tu bırakmıştı; şimdide buna başlayacak :D
Yandık vallahi
kaçın yoldaşlarım :D

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yani aşkolsun Dilara :p
Sen şmdi nerden hatırlatıryorsun ki bunu?
Zaten yeni sakinleştirdik; taş ata ata kolu yorulmuş tu bırakmıştı; şimdide buna başlayacak :D
Yandık vallahi
kaçın yoldaşlarım :D

nereye kacıyon :D:D

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Toplantımız çok neşeli ve güzel geçti,mesleki konularla eğlence bir aradaydı,gelemeyenlerin çok şey kaçırdığını söyleyebilirim,mesleki konularla, eğlenceli ve bolca güldüğümüz sohbetler iç içeydi,gelmek isteyipte mazereti olduğu için gelemeyenlerle'de tanışmayı çok istiyordum,resimler ve videolar çok güzel ama, oradaki ortamın yerini tutmuyor,bu güzel toplantıyı düzenleyen sayın yöneticilerimize ve katılarak böylesi güzel sohbetleri paylaşan herkese şahsım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Toplntıya gelmeyen üyelere duyuru: Özel Üyelik fiyatları 2 kat fazlalaştı sizin için... :D öyle bedevaya göstermeyiz planlarımızı.. =)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
videolarda görüyorumda gerçekten bana haksızlık yapılmış:(
lafımı bitirmeden araya giriliyor ve üstüne 4 kişi konuşuyor:D
tarafsız bir toplantımı oldu bilmiyorum ama, gerçekten keyifli bir toplantıydı
katılan ve emeği geçenlere teşekkürler:)

mum_alevi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel kareler... Çeken arkadaşın eline sağlık.:)

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
videolarda görüyorumda gerçekten bana haksızlık yapılmış:(
lafımı bitirmeden araya giriliyor ve üstüne 4 kişi konuşuyor:D
tarafsız bir toplantımı oldu bilmiyorum ama, gerçekten keyifli bir toplantıydı
katılan ve emeği geçenlere teşekkürler:)

:D Lafın bitmiyor ki arkadaşım seninde :D

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
:D Lafın bitmiyor ki arkadaşım seninde :D
ee neyapayım freelance a karşı tek muhalefet bendim
"2 dakikada çizip bitiriyor" diyorum ve konu birden bire 2 dakikada tasarım olmaza geliyor:D
bir çok şeyi anlatamadan konular birbiri ardına değişti ve hep başladığımız noktaya geldik
zaten tek başıma başedemedim videodada gözüküyor:)
sağdan soldan freelance freelance diye üzerime geldiler:D
biran kednimi Davostaki R.Tayyip Erdoğan zannettim

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Canım arkadaşım benim.. ama hala yol katedememişsin :)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bir toplantı olmuş
emeği geçen herkese teşekkürler

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
ee neyapayım freelance a karşı tek muhalefet bendim
"2 dakikada çizip bitiriyor" diyorum ve konu birden bire 2 dakikada tasarım olmaza geliyor:D
bir çok şeyi anlatamadan konular birbiri ardına değişti ve hep başladığımız noktaya geldik
zaten tek başıma başedemedim videodada gözüküyor:)
sağdan soldan freelance freelance diye üzerime geldiler:D
biran kednimi Davostaki R.Tayyip Erdoğan zannettim

Hiç kimsenin asla öyle bir tavırı olamaz çünkü herkes orada konuşmak, tanışmak ve tartışmak için toplandı..Grafikerler.net bünyesi altında toplanabilmemizin nedeni hepimizin tasarım-grafik konusu ile ilgili olmamızdan kaynaklanıyor..Bu durumda kimsenin kimseye karşı olması mümkün değil..Freelance'e karşı olmak bir grafiker açısından çok tezat birşey olur çünkü insanlar extradan para kazanmak için ya da tasarım yeteneklerini göstermek dışardan iş alabilirler..Peki buna neden karşı olunsun? O gün size uzun uzun anlatıldı ama bilmiyorum hala sizin için 'freelance iş' ne temsil ediyor?

Laf bölünme konusuna gelincede yaklaşık 32-33 kişisin katıldığı bir toplantıda bırakında biraz başkalarıda konuşsun dime ama:wink:

Bir dahaki buluşmada daha çok konuşmanız ümidi ile..

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Hiç kimsenin asla öyle bir tavırı olamaz çünkü herkes orada konuşmak, tanışmak ve tartışmak için toplandı..Grafikerler.net bünyesi altında toplanabilmemizin nedeni hepimizin tasarım-grafik konusu ile ilgili olmamızdan kaynaklanıyor..Bu durumda kimsenin kimseye karşı olması mümkün değil..Freelance'e karşı olmak bir grafiker açısından çok tezat birşey olur çünkü insanlar extradan para kazanmak için ya da tasarım yeteneklerini göstermek dışardan iş alabilirler..Peki buna neden karşı olunsun? O gün size uzun uzun anlatıldı ama bilmiyorum hala sizin için 'freelance iş' ne temsil ediyor?

Laf bölünme konusuna gelincede yaklaşık 32-33 kişisin katıldığı bir toplantıda bırakında biraz başkalarıda konuşsun dime ama:wink:

Bir dahaki buluşmada daha çok konuşmanız ümidi ile..
birincsi freelance a karşıyım derken sabit bir geliriniz yok ise freelance yetersiz kalır demek istiyorum
isteyen ekstradan domates satsın bu umrumda olmaz ama sadece freelance grafikerlik ile Türkiyede para kazanmak çok zor

ayrıca orda konuşmaya niyeti olan herkesin konuştuğunu düşünüyorum
çoğu kesim söz hakkı istemedi, isteyenlerede verildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...