Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2. İstanbul Buluşması Fotoğrafları ve Videoları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın Nazy arkadaşım;
Toplantı günü içerisinde gelişen sıcak gelişmeleri buraya çok fazla yansıtma taraftarı değilim. İş kişisellik boyutunu geçecektir.
Düşüncelerinize saygı duyduğumuz gibi sizinde benim düşüncelerime saygı duymanızı rica eder bu konuyu burda kapatmanızı tavsiye ederim...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
birincsi freelance a karşıyım derken sabit bir geliriniz yok ise freelance yetersiz kalır demek istiyorum
isteyen ekstradan domates satsın bu umrumda olmaz ama sadece freelance grafikerlik ile Türkiyede para kazanmak çok zor

ayrıca orda konuşmaya niyeti olan herkesin konuştuğunu düşünüyorum
çoğu kesim söz hakkı istemedi, isteyenlerede verildi

3 kere bölmeye çalıştım 4 te başarılı oldum :) .. 33 kişi olmamızın ve sadece 6-7 kişinin zorla konuşmasını bölmesi dışında sanırım 4 saat boyunca siz konuştunuz yanılıyor muyum :)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
birdahaki toplantıda bir kenarda oturup, kukuman kuşu gibi durucam... söz:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ee neyapayım freelance a karşı tek muhalefet bendim
"2 dakikada çizip bitiriyor" diyorum ve konu birden bire 2 dakikada tasarım olmaza geliyor:D
bir çok şeyi anlatamadan konular birbiri ardına değişti ve hep başladığımız noktaya geldik
zaten tek başıma başedemedim videodada gözüküyor:)
sağdan soldan freelance freelance diye üzerime geldiler:D
biran kednimi Davostaki R.Tayyip Erdoğan zannettim

Gerçekten bu laf kırdı beni... Ben orada tam karşında otursamda sürekli iki tarafada muhalefet değilmiydim... :)

İşin artıları ve eksilerinden bahsetmedim mi sürekli... :)

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
birdahaki toplantıda bir kenarda oturup, kukuman kuşu gibi durucam... söz:)

Bahsettiğim bu değil kimse size susun demiyor ama.. belki başkalarınada fırsat verebilirdiniz? .. Kafamda belirlediğim bi kaç tane soru vardı hepsi uçtu gitti.. :) Çünkü konuları o kadar çok değiştirdiniz ki .. üstünden 1 saat geçtikten sonra soruları sormanın artık bir anlamı yok diye sormadım bile.. :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sizde olmasanız zaten, kesin beni dışarı cıkaracaklardı:)
iyiki varsınız

eh bende buna alınayım o zaman şimdi.
Tam sağ çaprazınızda oturmama rağmen ben size sürekli orta noktada birşeyler ifade etmeye çalışmadım mı ? :angel:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Aslında evet üzerinde konuşulması gereken bir konuydu,ama illede ikisinden biri doğrudur demek zaten mantıklı olmazdı,artıları eksileri söylenir isteyen istediği şekilde çalışır denip konu nihayete erdirilebilirdi.Galiba birazcık uzadı ve benimde sormak istediğim sorular vardı havada kaldılar,benimle gelip geri döndüler:)Grafikerlik ile ilgili çok az fikre sahibim çünkü hiç ortamım olmadı,tabiiki buluşma bunu aza indirdi artık geri kalanı bir sonraki buluşmaya ve zamana.Elinden geldiğince bilgilendirmeye çalışan arkadaşlara ayrıca teşekkürler.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
eh bende buna alınayım o zaman şimdi.
Tam sağ çaprazınızda oturmama rağmen ben size sürekli orta noktada birşeyler ifade etmeye çalışmadım mı ? :angel:

yok yok hayır.. :D kimse çalışmadı kimse o tek yürek savaştı hepimiz free free diye bagrırken o tek başına bizden dayak yerken ajans ajans diye bagırdı a-ah siz görmediniz mi :rofl:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
valla ben kendimi suçlu hissetmeye başladım, bu tabu edilme konusunu irm-art arkadaşımızın dediği gibi kapatalım bence
buluşma çok keyifliydi gerçekten, bilgili tecrübeli kişilerle tanıştım
ee böyle kişiler bir araya toplanınca insan aklında ne varsa sormak istiyor, sanırım ben biraz uyanık davrandım birazcık,:utann:
ben şu şöyledir demedim
şu şöylemidir diye sormaya çalıştım sadece:utann:

piti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.parasal.net
Bir hışımla geldin zaten toplantının en gözde yerinde oturdun ve hiç susmadın sen karıştırdın ortalığı hep :D

ahahahah koptumm :D
evet hep ben hep ben :utann:
ama ben hışımla falan gelmedim ki sessiz sessiz geldim çaktırmadan :utann:

gözde yer dediğin neresi arkaki koltuklar mı :D:D

evet evet katılıyorum :D ben birde gözlerimi ayıramadım konuları kaçırmamak için :D

evet grafikerliğe dair çok önemli şeyler anlattım hep :utann: :D:D

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
tabiki herkes bir yerde kümeleşmişken sen radikal bir tavırla herkesten ayrıydın (buna hışımmı desek utangaçlıkmı desek artık) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...