Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2 kirimli brosu calismam

murder

🌱Yeni Üye🌱
Dostlar merhaba hala uzerinde calistigim brosur calismam hakkinda sizlerden bilgi almak istedim. Henuz bitmedi ama sizin yapici fikirlerinizle daha da iyi bir seyler yapabilecegimi dusunuyorum...

oniu9.jpg

arkanr1.jpg

darkdante

🌱Yeni Üye🌱
kardeş madem yorum istemişsin genel itibariyle güzel fakat ön sayfadaki firma adı yazan yazı tipi ve efektleri bence olmamış ve iç sayfada çok yazı dolu olmuş o resimlerin üzeri hep yazı dolu olunca pek güzel bi görüntü çıkmaz ortaya.
zaten bide baskıdada biraz daha koyu çıkarsa emeklerin heptren boşa gider
kolay gele

murder

🌱Yeni Üye🌱
darkdante tesekkur ediyorum yazilarin fazlaligi ve sikisikligini abim de soyledi sen de soyledin tesekkur ediyorum. onun uzerinde calisiyorum su anda punto font ve satir araliklarini degistiyorum.
firma adini degistiremiyorum maalesef bunu 2 sene once yapmistim ondan bu yana butun antetli kagitlar kartvizitler vs. bu sekilde :(
Tekrar tesekkur ediyorum...

darkdante

🌱Yeni Üye🌱
rica ederim kolay gelsin kardeş
bak içteki yazıların arkasına illa resim koyacaksan arkalarına şöyle beyaz bir dikdörtgen koy ve transparan yap öylede güzel olur

muar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapakla başlayalım yorumlara
zemin koyu zaten firma isminide siyah yazmışın çok iç karartıcı olmuş
firma ismine beyaz stroke verebilirsin ( Fontuda çok basit olmuş.)
iç sayfadada yine yazılar siyah zemin koyu...
ordada yazılara beyaz stroke verebilirsin

kAAN_Ozturk_86

🌱Yeni Üye🌱
bence renkleri düzenle fontlarda da sorunların var ön sayfa daha canlı olabilir.emeğine sağlık.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle tipografide büyük bir sorunumuz var... Biraz daha düzenleme yapman gerekiyor diye düşünüyorum.. Mesela her sayfada yazılar farklı bloklanmış... Bütün sayfalarda yazıları soldan bloklayabilirsin... Broşürde çok resim kullandığın için daha sade bir backronund seçmelisin... Resimler havada duruyor ve gölgeleri çok iyi olmamış.. Resimleri bir şekilde iyi oturtturmalısın, bilemiyorum çerçeve atabilirsin yada küçük çizgilerin üzerine bir düzen içerisinde oturtturabilirsin mesela... Kapaktada bir kargaşa var.. Eğer müşterinin isteği değilse bence logoyu o şekilde ve o renkte kullanmamalısın... Altındaki yazılarıda soldan bloklayıp alt alta yapabilirsin... Aslında söylenecek çok şey var ama... bu söylediklerimi bir dene istersen... Kolay gelsin..

meygrafik

🌱Yeni Üye🌱
kardeş ben iyimser değilim yazı fontların uymsuz ve okunmuyor ayrıca kapağın arkası firmaya ait br ism logo türü bişeler eklenebilir ayrıca iç kısımda resimler sanki bir yerden yırtılıp yapıştırılmış gibi duruyorlar sadee benim kişisel fikrim ama kapagın girişi güzel eline sağlık

ougur

🌱Yeni Üye🌱
Yazılar çok boğmuş, sanırım hepsinde aynı tip font kullanmışsın, daha değişik fontlar olabilir.