Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2009 Grafik Tasarım Sergisi

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
sonuncucopyvj0.jpg

1copyux0.jpg

ikincisinde birazcık kopya cektim :smile:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Yeniden konu acmana gerek yok..önceki konunun altına ekliyebilirsin resimlerini..

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kuralları
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
Başlık değiştirilmiştir

Ayrıca yapmış olduğunuz çalışmalar serbest çalışma ya da bir kuruma ya da işletmeye yapılan işlermidir?

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
aradım yardımada baktım ama bulamadım düzen yazan yer yok artık o yüzden yeni açmak zorunda kaldım
serbest proje ödevim için...

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Birinci çalışman için çok yorum yapamam sadece böyle bir serginin sadece tipografi olması anlamsız mutlaka görsel kullanmalısın. ve çalışma yapmadan önce biraz portfolyolara bak kimler nasıl işler işler yapmış..

2. çalışmanda ise uygulama hatası var.. fırcanın "f" harfini tamamlaması gerek ama "f" harfi zaten tam.. o yanındaki siyah kısımı boyarsan çok uzun bir f harfi olur buda tipografik olarak hata demektir.. ayrıca alltaki yansıma çok yalnız kalmış bence kaldır..

İyi şeyler çıkacak birz daha gayret..

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
yorum için teşekkür ederim onur karadağlı efet birincisi sadece tipografi oldu ve bende zaten 2.yaptığım calışmada istediğin sonucu alamadım sadece bişeyler denedim.