Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2009 takvim çalışmalarım sizce hangisi daha iyi???

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
ensoncopyvh7.jpg

garfiktasarm2qb0.jpg

:worried:proje ödevin için hangisi daha uygun??yardıncı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanızı eklememişsiniz tekrar gözden geçirmelisiniz.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Resmi yükleyememişsin sanırım ben göremiyorum çünkü..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Nilaycım ben görebiliyorum suanda görselleri..Öncelikle proje ödevin oldugu için çok dikkatli ve özenli olmalısın. 1. resim biraz basit olmuş bence..2. resimin üzerine gidip geliştirmelisin ama ilk olarak 2009 ve tasarım sergisinide GRAFİK'le aynı font yap yada değiştir hepsini (ama tek cesit font kullan ) ve gradient kullanma sade bir renk olsun belki ince bir stroke (kenar çizgisi) verebilirsin..birde sag tarafada daha güçlü ve 'grafik' ile daha bagalntılı bir görsel koymalısın bence..bunlar benim önerilerim. Başarılar.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
birinci çalışmada kullandığın görseller daha anlamlı, elleri boyalı bir kız ve boya, sprey resimleri, bunları daha etkin kullanmaya çalış, yazılarda kullandığın efektlerin kesinlikle kaldır, işi oldukça basit gösteriyor... emboss güzel bir efekttir ama kötü uygulanırsa çok basit olur... bence burada kullanma, yazıların birbirinden farklı renklerde ve boyutlarda olması da yazı bütünlüğünü bozuyor, algılama zorluğu var... zeminde de düz bir zemin yerine silik çizgilerden oluşan grafiksel çizimler daha etkili olabilir... perspektif, eskiz çalışmaları vb. grafik objelerinden bir kolaj uygulanabilir...