Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2009 Takvim Çalışması

eylo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalıştığım Şirket Promosyon için 2009 Takvim Tasarımı İstedi.Böyle bişey sunacağım.Körfezin tanınmış yerlerinin resimlerini kullanıyorum.Yorumlarınıza göre devam edeceğim.
takvimir2.jpg

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ellerinize sağlık. bence fonu siyah beyaz kullanmamalısınız, mevsimler her daim renklidir :) Körfez' den resimler dediniz; bunlar mevsimlere uygun olursa daha çarpıcı olabilir. Tabi bilemiyorum belki siz zaten öyle yapmışsınızdır. Bir de resim kenarındaki çerçeve ve yazı rengi mesala ocakta yeşil olmamalı bence. Ocak ayı yeşili çağrıştırmıyor. İyi çalışmalar diliyorum.

eylo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürderim çağrışımlardan çok renklerin uyumunu kullandım.Siyah beyaz arka plan gerçekte vurgulamak istediğim resim için 2. planda kalmalıydı o düşünceyle yaptım ve kuru bir yaprak kullandım sonbahar kış için.Tekrar Teşekkürler yorumunu değerlendiricem ( Bu arada hasanboğuldu yaz kış hep böyledir:)

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Ellerine sağlık. Zemin aslında çok hoşuma gitti, ama gri değilde çok açık kahve tonu olsa nasıl olur? zemin, diğer aylarda farklı olacak herhalde.Öncelikle renklerde çok iyi düşün bence. Kolay gelsin.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarım güzel ama zemin gri çok boğmuş bu güzel çalışmaya bence daha canlılık katacak bir zemin rengi vermelisin eline sağlık

FotoYS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.oneoreklam.com
güzel ama renkleri tekrar gözden geçir bence renkleri ayrala göre yapabilrisin ortadaki resimleride yani ocak ayına kış manzarası koyabilsin daha anlamlı olur ayrıca iki yerde de 2009 ocak yazmanya gerek varmı bence yok ellerine sağlık

eylo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çoğunluk zemin rengini değiştirmem konusunda hem fikir:) tamam sizi dinleyip değiştiriyorum:)

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
değiştirdikten sonra bizde görmek isteriz

eylo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işte yeni yapraklardan biri diğerlerini de bu tarzda ilerleticem sanırım anlatmak istediğiniz buydu..
takvmderkismigm3.jpg

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
yerinde olsam, ilk çalişmandaki yaprak ve sarı yazıları sepia toplamasi yapardim sadece ve o şekilde devam ederdim yoluma..

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk çalisma çok daha güzel olmus, zemin i tüm sayfalarda ilk sayfanın zemininden kullan, her mevsimin bir rengi vardir. mevsimleri belirleyici 4 renk bul. resmin çerçevesini o renkte yap ve zemini de o aya ait rengin traminda yap, renkleri pastel tonlarda seç. tabi bu benim fikrim, eline saglik renk olayiini çözersen ilk çalisma çok daha güzel olur diye düsünüyorum.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede ilk çalışmanın renklerini değiştirerek devam et çok hoş olmuştu 2. fazla beğenmedim kusura bakma

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk çalisma çok daha güzel olmus, zemin i tüm sayfalarda ilk sayfanın zemininden kullan, her mevsimin bir rengi vardir. mevsimleri belirleyici 4 renk bul. resmin çerçevesini o renkte yap ve zemini de o aya ait rengin traminda yap, renkleri pastel tonlarda seç. tabi bu benim fikrim, eline saglik renk olayiini çözersen ilk çalisma çok daha güzel olur diye düsünüyorum.

tabi senin fikrin ama bende sana katılmak istiyorum arkadaşım...güzel yorum içimden geçenleri dile getirmişsin...:angel:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yerinde olsam, ilk çalişmandaki yaprak ve sarı yazıları sepia toplamasi yapardim sadece ve o şekilde devam ederdim yoluma..

Sevgili tirEdsOuL a katılıyorum.Birinci çalışmanız daha hoş onun üzerinden devam ederseniz daha güzel olacagına inanıyorum.
Kolay gelsin.