Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2050 yılında bir balık

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Sitemizde "2050 YILINDA BİR BALIK" afiş yarışması bütün hızıyla sürerken,
bende kendimle yarışmak istedim ve 2050 yılında bir balık logo yarışması
olsa herhalde böyle bir şeyle katılırdım dedim.

NOT: Çalışmada hiçbir hazır öge kullanılmadan, sıfırdan başlayarak cdr vector olarak hazırlanmıştır.

20501.jpg

Benzer konular

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Oldukça şık , 5 teki detay çok hoşuma gitti. Tebrik ederim.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışma hoş olmuş fakat, nedense bu logo 2050 yılında bol bol olta balığı tutacağız gibi bir izlenim yarattı bende :)

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
5 teki detay gerçekten çok güzel düşünülmüş ve olmuş Cahit Hocam, elinize sağlık. )

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Çalışma hoş olmuş fakat, nedense bu logo 2050 yılında bol bol olta balığı tutacağız gibi bir izlenim yarattı bende :)

Gerekli tedbirleri alırda, daha hassas olursak neden olmasın değilmi? Şimdi dikkat ettim herkesde kötümser bir bakış açısı var. Benim içimden hiçte öyle karamsar bakmak gelmiyor.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gerekli tedbirleri alırda, daha hassas olursak neden olmasın değilmi? Şimdi dikkat ettim herkesde kötümser bir bakış açısı var. Benim içimden hiçte öyle karamsar bakmak gelmiyor.

Hocam, yaptığınız logoya baktığımda çok pozitif düşündüğünüzü anlamıştım zaten... Nedense bende karamsar olmak istemiyorum... tekrar elinize sağlık..

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
burdaki konu başlığı insanların balıklara verdiği zarar mı? yoksa küresel ısınmanın balıklar a verdiği zarar mı? bu çalışma çok şık olmuş ama konu nasıl algılanmış anlayamadım
tebrikler..

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
burdaki konu başlığı insanların balıklara verdiği zarar mı? yoksa küresel ısınmanın balıklar a verdiği zarar mı? bu çalışma çok şık olmuş ama konu nasıl algılanmış anlayamadım
tebrikler..

Küresel ısınmanın sebebi insanlar değil mi? yani ikiside aynı kapıya çıkıyor aslında... Ozon tabakasına zarar veren bizler olduğumuza göre küresel ısınmanın sebebide bizleriz değil mi?

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
cahit hocam ellerinize sağlık çok hoş bir çalışma aslında bunu yazarken bile düşünüyorum, sizin gibi usta (tabiri cayizse) güsel olmasına rağmen güzel derken düşünüyor insan :)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Düşünmek, herşey hakkında düşünmek. İşte grafik tasarımın püf noktası burda. Ben renklerin ve biçimlerin satrancı diyorum, grafik tasarıma. Dikkat edin güzel düşünülmüş ve üzerinde kafa yorulmuş tüm işler sizden sonraki kuşaklara miras kalıyor.

DoPDoLu

🌱Yeni Üye🌱
5 teki detay tek kelimeyle bütün logoyu sırtlamış :) tebrikler...

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
ince ve zarif ne olduğunu anlatan iyi bir çalışma..
renk tonlamaları ve 5 rakamındaki ifade mükemmel..

saygılarımla

uguraydogar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tebrikler güzel ve sade bir logo. Renk ve verilen mesaj çok güzel. Aslında Cahit Hoca çok güzel bir noktaya el atmış çünkü logo demek birçok şeyi bir arada toplamak, göz yormak ve renk cümbüşü olmadığını küçük oynamalar ile neler yapılabildiğini göstermiş... Tekrar tebrikler elinize sağlık...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Tebrikler güzel ve sade bir logo. Renk ve verilen mesaj çok güzel. Aslında Cahit Hoca çok güzel bir noktaya el atmış çünkü logo demek birçok şeyi bir arada toplamak, göz yormak ve renk cümbüşü olmadığını küçük oynamalar ile neler yapılabildiğini göstermiş... Tekrar tebrikler elinize sağlık...
Teşekkür ederim uğuraydogar
Grafik tasarım en az şeyle en fazla şey anlatma sanatıdır, desem acaba
ukalalık etmiş olurmuyum:)

uguraydogar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim uğuraydogar
Grafik tasarım en az şeyle en fazla şey anlatma sanatıdır, desem acaba
ukalalık etmiş olurmuyum:)

Buna ukalalık değilde, doğruları söylemek desek daha güzel olur :) asıl zor olan "Grafik tasarım en az şeyle en fazla şey anlatma sanatıdır" bunu insanlara anlatabilmek... isviçre çakısının hikayesini bilirsiniz nerden nereye gelişi :)

yıkıkm

🌱Yeni Üye🌱
elinize ve emeğinize sağlık hocam balığın alt kısmına rakamları bütünlüğeci bir su dalgası atılsa nedersiniz

blackmaster

🌱Yeni Üye🌱
Fazla feminen olmuş , balık yerine kılçık daha iyi dururdu :)