Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

23 Nisan çocuk bayram

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çalışmam

İyi Seyirler Diliyorum.

23niisanocukbayramrp2.jpg

Benzer konular

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
bugün 23 nisan neşe doluyor insan :d

Eline sağlık...

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
öğrenci elinde bayrak olabilirdi aslında

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çocuğun bacağınınalt tarafında dekupe sorunu var. ismini sadece sağ alt köşeye yazsan yeterdi. birde bizim ulusal bayramlarımız bayraksız olmaz... iyi çalışmalar

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bir calisma, ama türk bayragini görmek isterdim isin üzerinde

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
farkını gene koymuşsun ortaya şükrü...alışmışız çocuk bayramında mavi önlüğe...tabi bu çalışma heryerde kullanılırmı orası biraz şüpheli ama ana okulu ve kreşler için ideal...
o küplerin üzerinden bi iki tane eksiltip bide bayrağımızı koyarsak amacına daha uygun bi halde kabul görür...bence böylede tamamdır..başarılı çalışmanın devamı dileğiyle...

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
çalişman çok başarılı olmuş tebrik ederim.. ama Zuckercim güzel bi konuya parmak basmiş, bizim bayramimizda neden bizim bayrağimiz yok?

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
çocuk biraz fazla küçük degilmi?

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çocuk yazının üzerinde olsaymış daha iyi olurmuş diye düşünüyorum. sanki yazıların alrtında ezilmiş gibi çocuk.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
bugün 23 nisan neşe doluyor insan :d
Eline sağlık...

neşeli olmak ümidiyle. teşekkürler.

öğrenci elinde bayrak olabilirdi aslında

Bayrak konusunu bende düşündüm...

ama zaten Türk milletinden çıkan bir kutlama yada bayram. bunun için biraz Türkiye yi yansıtması açısından beyaz fonla kırmızı çerçeve kullanarak Türkiye yi yansıtmak istedim

Teşekkürler Yorumun için

çocuğun bacağınınalt tarafında dekupe sorunu var. ismini sadece sağ alt köşeye yazsan yeterdi. birde bizim ulusal bayramlarımız bayraksız olmaz... iyi çalışmalar

İlk önce teşekkürler yorumunuz için

Fotoğrafta hiç dekupe yok olduğu gibi kullandım sanırım fotoğraf çekiminde koyu kaldığından öyle görünüyor. Evet sanırım ismim konusunda fazla abarttım ama bu bir kutlama kartı benim tarafımdan başkalarınkini kutlamam amacıyla yazdım.

Bayrak kısmına gelince evet bende öyle düşündüm.
ama Türkiyenin kullandığı, yaşadığı ve yaşattığı bir bayram olduğundan bunu dolaylı anlatmak istedim. Fon beyaz çerçeve kırmızı bu şekilde Türkiye diye biliriz diye düşündüm.

Tekrar teşekkürler.

güzel bir calisma, ama türk bayragini görmek isterdim isin üzerinde

Teşekkürler yorumunuz için.
Ama zaten Türk milletinden çıkan bir kutlama ya da bayram. Bunun için biraz Türkiye yi yansıtması açısından beyaz fonla kırmızı çerçeve kullanarak Türkiye yi yansıtmak istedim

Teşekkürler Yorumun için

farkını gene koymuşsun ortaya şükrü...alışmışız çocuk bayramında mavi önlüğe...tabi bu çalışma heryerde kullanılırmı orası biraz şüpheli ama ana okulu ve kreşler için ideal...
o küplerin üzerinden bi iki tane eksiltip bide bayrağımızı koyarsak amacına daha uygun bi halde kabul görür...bence böylede tamamdır..başarılı çalışmanın devamı dileğiyle...

Teşekkürler öncelikle güzel yorumun için arkadaşım benim.

Evet biraz farklılaştırmak istedim. Çocuksu ruhumu ortaya koyarak bir şeyler yaptım ne kadar çocuk ola bildim orası tartışılır.

Türk bayrağı kısmına gelince bilerek kullanmadığımı belirtmek isterim. Bunu daha soyutlayarak yapmak istedim. Biliyoruz ki 23 Nisan bayramımız Ulu Önder Atatürk'ün Dünyaya armağan ettiğini... Bu durumdan Türk bayrağını kullanmak yerine renklerinden faydalandım. Fon beyaz çerçeve kısmı ise kırmızı. Sanırım bu şekilde vere bilirimi düşündüm... Kendimce verdim sanıyorum ama görüşlerinizle sanırım olmamış gibi geldi bana.

Küplerin üstünde de kullanmak istedim ama nedense kafam hep farklı kullan dedi bana...

Güzel yorumun için tekrar teşekkürler.

çalişman çok başarılı olmuş tebrik ederim.. ama Zuckercim güzel bi konuya parmak basmiş, bizim bayramimizda neden bizim bayrağimiz yok?

Bayrak konusunu Arkadaşlara belirttim. bunu sizinlede paylaşayım.

Türk bayrağı kısmına gelince bilerek kullanmadığımı belirtmek isterim. Bunu daha soyutlayarak yapmak istedim. Biliyoruz ki 23 Nisan bayramımız Ulu Önder Atatürk'ün Dünyaya armağan ettiğini... Bu durumdan Türk bayrağını kullanmak yerine renklerinden faydalandım. Fon beyaz çerçeve kısmı ise kırmızı. Sanırım bu şekilde vere bilirimi düşündüm... Kendimce verdim sanıyorum ama görüşlerinizle sanırım olmamış gibi geldi bana.

Güzel yorumunuz için teşekkürler.

çocuk biraz fazla küçük degilmi?

yorumunuz için teşekkürler.

Sanmıyorum gözün yorulmamasınız istedim. ve Göz kararıyla olurunu verdim. tekrar teşekkür ettim.

çocuk yazının üzerinde olsaymış daha iyi olurmuş diye düşünüyorum. sanki yazıların alrtında ezilmiş gibi çocuk.

Öyle düşünmeniz normal ama ben biraz daha farklı düşünerek çalıştım. fikrin düşüncenin akıldan çıktığını düşünürsek sanırım nerede olması gerektiğini yada neden orda olduğunu belitmiş olurum.

altında olsaydı bize neler neler derlerdi merak ediyorum şahsen...

Teşekkürler yorumunuz için.