Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3d bina tasarımı için hangi pragram daha kullanışlı

ddv

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba
ben 3d bina tasarımı yapmak istiyorum bunun için autocad mi yoksa 3d max mı daha kullanışlı olur pratik yoldan kullanma bakımından?

Benzer konular

bobmarley1910

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Autocad ile cizimi yap sonra 3d max e aktar orda geri kalan işleri hallet mesela kaplama,ışık,render gibi daha kolay halledersin..

ddv

🌱Yeni Üye🌱
ben şuan da iki programıda bilmiyorum hangi program işime yarar diye açmıştım bu konuyu ikiside lazım ise hangisinden önce başlamalıyım ögrenmek için hangisi daha basittir bu programların

Yorum ve yardımlarınız için teşekkürler.

ismettkn

🌱Yeni Üye🌱
şimdiden başlasan iyi olur çünkü ben iki senedir öğreniyorum halaaa öğreniyorum ama artık biliyo gibiyim genede pratik yapıyorum sanada tavsiye ederim. Şimdiden öğrenmeye başla ve pratiklerle ilerle anca ikiseneye yada belki ikisineye öğrenirsin.inş. :)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
hangi programları biliyorsun belirtmemişsin ama sadece bina modellemek istiyorsan ve 3d max hakkında hiçbir bilgin yoksa sana tavsiye edebileceğim program sweet home 3d

ddv

🌱Yeni Üye🌱
corel draw ı iyi derecede bildigimi söyleyebilirim birazda photoshop biliyorum bunun dışında
3d program hiç bilmiyorum bu sweet home 3d sadece iç mekan tasarımımı yapılabiliyor dış mekan binanın dış cephesi için kendi kafamdan model çizebilirmiyim ?