Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

4. İzmir Buluşması Fotoğrafları ve Videoları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Katılımda bulunan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
Toplantıya gelip sizlerle birlikte olmak güzeldi.
Emeği geçen irem - onur - didem - ve Ulaş'a ayrıca tebrik ederim güzel bir aktivite hazırlamışlar. :)
Diğer toplantılarda tekrar buluşmak üzere...

Selim ayağına sağlık geldiğin için..Hala mahçup durumdayım:) Sağol dostum..

...Hele Creedwar'ın boş lokum kutusuna ağlayan gözlerle baktığı bir an vardı ki, gerçekten görülmeye değerdi XD.

Ağlamadım..Ağlamıycam:p Ama bir dahakine yakın bir yere stok çabalarım olucak:)

mavisakalcik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir buluşmaydı Bütün herkeze teşükkürler.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Yukardaki alıntının sahibi, kendi yaptıklarını unutturmak adına bir karalama kampanyası başlatmıştır :D kurduğu düzgün ama karışık cümleler ile tamamen göz boyama politikası izlemektedir. Toplantı esnasında içinden çıkılmaz sorular sorup dikkat dağıttı ve bu arada lokum kutularını ceplerine boşalttı.. Zira diğer fotoğraflarda da görebileceğiniz üzere elnor'un kalıbının en az yarısı lokumların verdiği şişliktendir.. :D

işte iktidar politikalarını hazmetmiş bir yönetici böyle oluyor arkadaşlar... XD
Bakınız irm.art hakkındaki suçlamalara kayıtsız kalırken, ismi zikredildiğinde adeta bir panter adeta bir arslan gibi kükrüyor... Hatta bununla da kalmayıp, daha nefesindeki lokum kokusu kaybolmadığı halde lokumları yiyenin ben olduğunu söylemekte de hiç bir behis görmüyor.

Yalan efendim külliyen yalan :D

Söz konusu kalıp benim 6 yıllık orjinal kalıbımdır, ekleme yoktur. Lütfen bu bilgiler ışığında resimler tekrar kontrol edilsin. Bu yapıldığında Onur'un yanaklarının lokum yemekten nasıl şiştiği, damakta dağılan aromasının yanaklarında al al kendini gösterdiği açık ve seçik görülecektir.

Belgelerle konuşuyoruz herhalde XD

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"Lokumların hepsini irm.art yedi" demek doğru değil. Onur'la birlikte kurulmuş bir şebeke halindeydiler. XD.

Ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Lokumlar birkere bana geldi sizinle paylaşmak zorunda kaldım sadece :p

Bakınız irm.art hakkındaki suçlamalara kayıtsız kalırken, ismi zikredildiğinde adeta bir panter adeta bir arslan gibi kükrüyor... Hatta bununla da kalmayıp, daha nefesindeki lokum kokusu kaybolmadığı halde lokumları yiyenin ben olduğunu söylemekte de hiç bir behis görmüyor.

Sayın elnor kardeşim :p dünya haritasından silicem seni :party:
Kayıtsız kalmak ve ben ov fena bir durum heleki panterlik aslaa. Zaten beni görenler
- şaşırdım amanda aman sen ne şekermişsin bizde seni cadı süpürgesiyle bekliyorduk diye laf söyleyip durdular.:D Şimdi birde panter dersek işimiz var.
Sana ne demeli onur vermiş cevabını zaten. Lüplet lüplet sonra suçu bana at kanıtlayın lokum yemişsem :p

ahmet sarıoğulları

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.asreklam.net
irm.art kesinlikle haklısın lokumlar senin hakkındı
fazladan ortakların çıktı sadece tekrar lazım olursa
özelden yazman yeter kardeşim bal şeker olsun
cafe sonrası aktivelerde çok iyidi ama 1daha arabayı daha düzgün bir yere bırakmam
lazım bulması zor oluyoooo....

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrik ederim, güzel ve eğlenceli bir toplantı olmuş.

Darısı başımıza :p

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Lokumlar birkere bana geldi sizinle paylaşmak zorunda kaldım sadece :p

Sayın elnor kardeşim :p dünya haritasından silicem seni :party:
Kayıtsız kalmak ve ben ov fena bir durum heleki panterlik aslaa. Zaten beni görenler
- şaşırdım amanda aman sen ne şekermişsin bizde seni cadı süpürgesiyle bekliyorduk diye laf söyleyip durdular.:D Şimdi birde panter dersek işimiz var.
Sana ne demeli onur vermiş cevabını zaten. Lüplet lüplet sonra suçu bana at kanıtlayın lokum yemişsem :p

:D irm.art hakkındaki suçlamalar deken ben onur' öznesinden bahsediyodum aslında yan.i onur irm.art hakkındaki suçlamalara kayıtsız kalıyodu. Onur'dan alıntı yaptığım için olası bi anlam bozukluğunu atlamışım. :D

ama bakınız sevgili arkadaşlar görüyorsunuz işte şebeke nasıl da kendini ele veriyor. Ve benim gibi ağzı var dili yok bir üyeyi nasıl da zan altında bırakıyorlar. İbret olsun bu hepimize :D

Yarın Ergenekon' savcılarını postanemde görürsem hiç şaşırmayacağım... XDD

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya bu cafe sonrası etkinliklerde ben nye yokum :( ama herseye ragmen gusel bi bulusma oldu Onur Abi, İrem Abla, Ulaş Abi, Didem Abla böyle bi toplantı duzenlediğiniz için tesekkur ediyorum bi sonraki toplantı (piknik) ne zaman :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
irm.art kesinlikle haklısın lokumlar senin hakkındı
fazladan ortakların .
Saol Ahmet abi sende olmasan :p Ben bir an bulamadınız arabayı sandım :D

Onur'dan alıntı yaptığım için olası bi anlam bozukluğunu atlamışım. :D
ama bakınız sevgili arkadaşlar görüyorsunuz işte şebeke nasıl da kendini ele veriyor. Ve benim gibi ağzı var dili yok bir üyeyi nasıl da zan altında bırakıyorlar. İbret olsun bu hepimize :D
Önce kendini ifade et sen :p Hiç bile kendimizi ele verdiğimiz falan yok birkere üstümüze atma herşeyi :p

elimde delil olabilecek resimler var
benide sorguya almasınlar oynarken........?

Aman sakın o fotoğraflar çok tehlikeli ama resim varsa bilemem ikisi malum çok farklı şeyler :p

ya bu cafe sonrası etkinliklerde ben nye yokum :( ama herseye ragmen gusel bi bulusma oldu Onur Abi, İrem Abla, Ulaş Abi, Didem Abla böyle bi toplantı duzenlediğiniz için tesekkur ediyorum bi sonraki toplantı (piknik) ne zaman :)

Ablacım bizler teşekkür ediyoruz.

Burdan birşeyi daha diğer katılımcılarımızada duyurmak isterim. Toplantı sonrası devam edilmesi planlı programlı birşey değildi. Bu konuda üzülen arkadaşlarımız olmuş. Bu şahsım adına benide çok üzdü. O yüzden keşke plan düzgün yapılsaydı :( Bir sonraki toplantı nerde ve nasıl olur bilinmez ama yönetim kararına göre en az 3 ayı tamamlamamız lazım

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Oldukça keyifli geçmiş anlaşılan darısı İstanbul'un başına diyelim:)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Oldukça keyifliydi arkadaşalar olmayanlar güzel bir günü kaçırdı diyorum..
Tekrar onura, ireme, ulaşa , ve didem arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...
Ve tebrik ediyorum başarılı bir toplantıydıı...

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
11.jpg

Toplantı çok güzeldi. Ne kadar pisboğaz biriyim ben yaa
:D

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
resmen "Grafigenekon" tehtidi altındayım.
korkuyorum. Lakum mazlumlarını koruyun arkadaşlar...

korkma elnor kardeş biz senin yanındayız gördük kimin kaç tane yediğini hatta onur okadar gidip geldiki lokumun başına aldığı kaloriyi gidip gelirken verdi :D:D ondan belli olmuyo cüssenden dolayı sana yamadılar işte :D ama merak etme yanındayız:rofl:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...