Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

4. İzmir Buluşması Fotoğrafları ve Videoları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizgokyuzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hersey cok güzeldii

lokumlar, mesir macunları ve diğer ikramlar için arkadaşlarımıza tesekkür ederiz
kesenize bereket arkadaşlarr

resmen "Grafigenekon" tehtidi altındayım.
korkuyorum. Lakum mazlumlarını koruyun arkadaşlar...

yanındayız tamerr

Zynopsis

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bormat.net
hersey cok güzeldii

lokumlar, mesir macunları ve diğer ikramlar için arkadaşlarımıza tesekkür ederiz

yanındayız tamerr

tamer sonuna kadar yanındayız :D kim tutar seni hala beni karalıyolar ya arkadaşlar zaten ben mesiri yemeden öncede zaten bayağı bi şow yapmıştım neden böyle olduki şimdi ya :( neyse karalayın karalayın herkesin yediği içtiği kendine ben sizi tanıdım o yeter bana :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:p Tamerin stoklarının bitmediğini öğrendiğiniz için YANINDAYIZ durumlarına girmeyin sakın..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkdaşlar, anket sonuçlarını hazırlamaya başladık yakın zamanda anket sonuçlarını ve paylaşmaya söz verdiğimiz bir kaç materyali daha paylaşacağız.. Lütfen bunlarada ilgi gösterin, evet eğlendik neşelendik ama boş bir buluşma olmadığınıda gösterelim..

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkdaşlar, anket sonuçlarını hazırlamaya başladık yakın zamanda anket sonuçlarını ve paylaşmaya söz verdiğimiz bir kaç materyali daha paylaşacağız.. Lütfen bunlarada ilgi gösterin, evet eğlendik neşelendik ama boş bir buluşma olmadığınıda gösterelim..

Onur bey biz istanbulda olduğumuz için katılamadık
ne anketi?Bizede bilgi vermisiniz rica etsem

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Onur bey biz istanbulda olduğumuz için katılamadık
ne anketi?Bizede bilgi vermisiniz rica etsem

Anketler siteye konuldugunda bilgi sahibi olacaksınız. Ve bu sadece İzmir üyelerinin olmaktan çıkıp tüm sitemizi ilgilendirecek bir sonuç olacaktır.

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
İkram getiren bütün arkadaşlara teşekkür ederiz. Hepsi çok güzeldi.:smile:
Afiyet bal şeker olsun. Nedemek. Herzaman. Nede olsa hepimiz grafik kardeşliğinin üyeleriyiz:)
Rıdvan photoshop yapılmamış sanırım. :p
Ewet beni Potoshop yapmamışlar. Napalım. Ben her halimle iyi sayılırım.(iyiyim desem ukalalık olur heralde:)) O günde sıkıntıdan cilt problemlerim baş gösterdi. Ama ben dedim ki olum sen hep halinle iyisin. Bırak kuaföre bile gitme bugün. Kalktım yataktan. Kuaförüme bile uramadan en doğal halimle geldim toplantıya.
ikramlar gerçekten harikaydı hepinize teşekkür ederim
Afiyet olsun ne demek rıca ederim.
hersey cok güzeldii

yanındayız tamerr
Eksik olma. Allah hepimize bol kazanç bol müşteteri wersin inşallah(daha dorusu müşteri gibi müşteri).Bide freelance çalışanların sıkıntısı cok oluo. Neyse. Dertliyiz. Açmıyalım şimdi ağzımızı...
senin mesir macunları yiğite yaradı kaplan kesildi birden :D şaka bi yana çok güzeldi bütün ikramlar iççin teşekkür ederiz :rofl:
Yiğit kardeşimiz mesir macunsuzda aslan gibi maşallah. Bende biraz çığırtkan bi insanım ama yaşcakda bizden büyük kardeşlerimiz olduundan pek çığırtkanlık yapmadım:D
Hepinize afiyet olsun. Bakalım siz bidahaki buluşmaya ne getireceksiniz

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Bursayıda unutmayalım :)

Ben anlayamadım henüz olayı ama sabırsızlıkla bekliyoruz :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bursayıda unutmayalım :)

Ben anlayamadım henüz olayı ama sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Bursa assolist gibidir. :) Bizim toplantımızda olacak ama şimdi yeri ve zamanı değil. :) Çok yakında... Bizi izlemeye devam edin. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...