Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A"dan Z"ye Ürün (ambalaj v.s.)

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ürün kutusundan etiketine, logosundan, sloganından tanıtımına kadar hazırladığım bir ürün beğenilerinize.:emo1:

lokmanposter21gf9.jpg

I3oI2a

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk oncelikle ellerine ve emegine saglık diyorum fakat 2.si icin bi seyler soylemek istiyorum logonun altındaki lens cok bogmus ve cok sert bitiyor bence daha yumusak biseyler yap yapacaksanda
genel olarak konusmak gerekirse zemin olmamıs damlacıklar ve mavi cok goz yoruyorrr....

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Sadece bir konuya değinmek istiyorum.
Ben ahududulu kremde niçin mavi rengi kullandığınızı anlayamadım???
Kırmızı ya da pembe tonları olabilirdi.

Ellerinize sağlık.

Shakti

🌱Yeni Üye🌱
hiç bilgim olmayan bir konu hakkında bişeyler söyleme gafletinde bulunduğum için bağışlayın ama en azından bir tüketici olarak diyebilirim ki bence firma ismini değiştirmeli:sadsmile:

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hiç bilgim olmayan bir konu hakkında bişeyler söyleme gafletinde bulunduğum için bağışlayın ama en azından bir tüketici olarak diyebilirim ki bence firma ismini değiştirmeli:sadsmile:

Fikrine saygım var ama bilirsinki lokman ünvanı lokman hekimden yola çıkılıp verilmiş bir isim ki lokman hekimi bilmeyenimiz yoktur. ama lokman kelimesini yabancı bir leklime olarak düşünüp yada okusaydn sana tuhaf gelmicekti bence biraz ön yargılı düşünüyorsun zaten bu freelance bir çalışma

ahududu ürününün rengi öyle gelişti aklımda bende değiştirmedim tüm yorumlara teşk.

maxonesis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yok bunu özür dilemen için söylemedim Sadece bizim olanlara sahip çıkalım. Bu arada aramıza hoş geldin.

Shakti

🌱Yeni Üye🌱
hoşbuldum teşekkür ederim.. demek istediğimi ben anlatamadım bunu şimdi farkettim, lokman hekime daha birçok şeye elbette sahip çıkalım ama alttaki bayanlar üstteki lokman hekim ? herneyse ben dinlemedeyim ;)

deli gönlüm

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine sağlık etkit tasarımların gayet şık olmuş. Tek bişey söylemek istiyorum logo baskıda gümüş yaldız basılırsa eminim çok daha şık durur. Yüreğine sağlık

fikri

🌱Yeni Üye🌱
Bence kırmızılı ambalajda logonun görünmesi zor gibi geliyor güzel çalışmalar eline sağlık

grafik_err

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet hoş olmuşşş emgine saglık ...!!!!