Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A.r.o.g

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
ben çok beğendim goradan daha kaliteli bir yapım olmuş espriler çok ince ve çok güzeller tezarruhat harikaydı ayrıca beğendiğim bir konuşmayı yazayım bende;

Arif : hapisten nasıl çıktın sen
Komutan Logar : Dahşan Affı :D

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
ben izledim kesinlikle gidin..Muro ile kıyaslayanlara da çok kızıyorum çünkü ikisi birbirinden çok ayrı bence...

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
G.o.r.a'yı aratsada yinede çok iyi bir film ortaya çıkardı Cem Yılmaz :)

tepeajans

🌱Yeni Üye🌱
en komiklerden birisi 1 aya kalmadan fransız devrimi yapmaları ve bunun için fışkıye yapmaları :):)

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence film Cem Yılmaz' dan küfürsüz komedi beklentisi baskısında olduğu için biraz beklenenin altında olmuş olabilir diye düşünüyorum, espriler gerçekten çok inceydi Hele hele Rıdvan Dilmen : Gol Olur ! ' da koptum :D:D:D, maç sahnesi çok uzundu ve baydı, film bölümler açısından kopuktu biraz, Nil Karaibrahimgil ' in filmin başındaki oyunculğu bütün film devam edecek diye çok korktum açıkçası ama izlenmeye değer :)

BlueBeach

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nil KARAİBRAHİMGİL bir başkaydı desem :)

tepeajans

🌱Yeni Üye🌱
evet maymunlarda komik sahneler vardı. daha iki ayak üstünde duramıyorlar diyip terk ediyor kabileyi :D

NİL nasıl bir başka yani anlamadık iyimi yada güzel mi?

Grafimaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cem yılmaz başrolde oldugu için izleyici toplamış olan bir film, fakat esprili ve güzel bir filmdi.

bhrcicek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla arkadaşlar ben çok beğendim. Muroya da gidecem. o nasıl acaba?

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
döner bıçaklarıyla dalalım aabii :rofl: :rofl:

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Yaa arog da bitti gitti artık.. sırada şeytanın pabucu var ben izledim pek begendıgım söylenemez sizlerden izleyen var mı?

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
arog ,gora ,recep ivedik,çılgın dershane güzel hoş güldürüyor ama bence sinemada birazda güldürürken düşündüren ''uyandıran'' eserlere ihtiyaç var.:iloveyou:

ByGRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arog ,gora ,recep ivedik,çılgın dershane güzel hoş güldürüyor ama bence sinemada birazda güldürürken düşündüren ''uyandıran'' eserlere ihtiyaç var.:iloveyou:

Evet bencede arkadaşıma bu konuda çok hak veriyorum gerçekten sinemalarımızın düşündüren eserlere ihtiyacı var..

Sadece gülüp geçmekle yaşanmıyor hayat...

ByGRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Muro'yu pek sevmedim gülemedim açıkçası... Arog eh işte.. Şeytanın pabucu'na zaten gitmem Fatih Ürek ve Aysun Kayacı oynadığı için gıcık oluyorum her ikisinede onlarda sinema dünyasına girdiyse yazık diyorum başka bişey demiyorum...

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Muro'yu pek sevmedim gülemedim açıkçası... Arog eh işte.. Şeytanın pabucu'na zaten gitmem Fatih Ürek ve Aysun Kayacı oynadığı için gıcık oluyorum her ikisinede onlarda sinema dünyasına girdiyse yazık diyorum başka bişey demiyorum...

bence ön yargılı düşünüyorsun insanların karakterlerine göre sanatlarını eleştirmek yanlış olur. ben şeytanın pabucuna gittim evet kötü ve vasat bir filmdi ancak fatih ürek iyi bir oyunculuk göstermişti filmin konusu vasattı.saat 9 da verilen tv filmlerinden farkı yoktu. ama dediğim gibi oyunculuk gerçek dünyadan tamamen bagımsız birşey.

tca

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kucukkuyu.com
ben arogu beğendim açıkçası. beğenmeyen arkadaşlar olabilir. tabi bunun nedeni cem yılmaz dan beklentinin yüksek olması. ayrıca film görsellik olarak da çok hoşuma gitti. film iki saat daha devam etse sıkılmadan seve seve izlerdim :)

muroya da gitmedim. gitmem de. bütün filmi fragmanlarda gösterdiler zaten.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
izlenmesini tavsiye ederim ilk gün izledim küfür etmedende komedi filmi çekilebileceğini gerçekten ispatlamış cem yılmaz gerçekten çok eğlendim arada birde espiriler düşündürmedi değil velhasil kelam kaçırmayın derim

Aynen katılıyorum. Keşke herkes böyle bakmayı becerebilse. Bence güzel bir filmdi. Keyifle izledim