Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A.r.o.g

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
arogsp1.jpg

Yönetmen
Ali Taner Baltacı, Cem Yılmaz

Oyuncular
Cem Yılmaz, Özge Özberk, Zafer Algöz , Nil Karaibrahimgil , Özkan Uğur

Türkçe
90 dakika / Yapım yılı: 2008
Komedi, Macera

filmin Konusu
AROG, Bir Yontmataş filmi... Cem Yılmaz'ın gişe rekortmeni filmi GORA'nın devamı olan AROG'ta bu kez Arif'in taş devrindeki maceralarını izleyeceğiz... A.R.O.G’un “ilk 3 dakika”sında Cem Yılmaz, Özge Özberk ve Zafer Algöz rol alıyor. Çekimlerin tamamı İstanbul Film Stüdyolarında hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. Filmde kullanılan "yaratık" için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Animatronic (uzaktan kumanda ile hareketli) hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü.

AROG :: Muhteşem A.R.O.G Filmi'nin Mütevazı Web Sitesi

5 Aralıkta gösterime girdi..

Benzer konular Forum Tarih
Rüveyda SALIK Vizyonda Olan Sinema Filmleri 3 1K

Benzer konular

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
izlenmesini tavsiye ederim ilk gün izledim küfür etmedende komedi filmi çekilebileceğini gerçekten ispatlamış cem yılmaz gerçekten çok eğlendim arada birde espiriler düşündürmedi değil velhasil kelam kaçırmayın derim

Tuqba

🌱Yeni Üye🌱
bnde gidicem salı günü inş. :D

purple

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
umduğum gbi çıkmadı:(

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Başta çok fazla beklenti yarattığındandır sanırım bir çok kişiden aynı tepkiyi aldım "umduğum gibi değildi". ben gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum yine de.

Fakat yalan yok muro daha ağır basıyor :)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
ben bugün gittim.. gora'ya nazaran iyiydi, ama benimde beklediğim gibi çikmadi.. şimdi muro'ya gidicem, eminim ki o daha iyidir :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk bölüm tamamen bayıyor insanı bi ara uyudum resmen :D:D:D bence reklamının güzelliği kadar güzel olmamış :S

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
dün akşam gittim izledim ve çok eğlenceli bir filmdi izlerken gerçekten çok eğlendim evet belki arog kadar değil ama yine de gayet iyi malzemeleri toplayıp bir araya getirmiş :)
bence gitmemeye değmez beğenmedim diyen onca insana rağmen gittim ve her yerde oldugu gibi burda da zevklerın tartısılamayacagını anladım cunku ben cok begendım :) gidenlere iyi seyirler

izmirli kizz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende bugün gittim aynen benimde beklediğim gibi çıkmadı televizyonda gösterilen fragmanlardaki gibi değildi o doğum sahnesi çıkmadı nedense bende anlamadım sonuç olarak beğenmedim...

al_muallim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
türkiyede en pahalı çekilen filmler arasında 1.sırada gora ve arog, görsel bakımından en iyi filmler bunlar, ama tutulma bakımından en fazla, recep ivedik muro gibi filmler,

anlayamadığım tek şey, neden türkiyede komedi film i daha çok tutuluyor?

bu arada arog biraz sıkıcıydı ama güzel bir film çekilmiş,

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bol küfür yada belden aşağı sakalar laflar bol bol bulunduğu için olabilir :)

birgün Türk filmlerine umarım ki acebaların ve kafamızda soru işaretlerinin olmadığı, yada frangmanlarda olupta filmde olmayan sahnelerin yer almadığı senaryosuyla filmi izlerken uyutman film bitsede gitsek dedirtmeyen sahnelerin yer aldığı filmlerle karsılaşırız inşallah :D

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
doğum sahnesi nedir ?

hani reklamında ceku doğum yapıyor ya o sahne... ama bangır bangır söylenmişti o sahne yoktu zaten. bu arada ben ısrarla gidilsin derim. Cem Yılmaz'ın hatası şu: çıtası o kadar yüksekte ki, millet olağandışı birşey bekliyor her seferinde. Yaşanılan hayal kırıklaıkları en iyi olduğunu gerçeğini değiştirmez bence.

gulsah_grafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
dün akşam gittim ve hakketen pişman oldum umduğum gibi hiç değildi resmen şok oldum çok basit espriler vardı 1yada 2 sahnesinde güldüm zaten onlarda fragmanlarda gösterilenler onun haricinde komik bişeyok zaten seçip en komik sahnesini fragmanlarda yayınlamışlar tabi bu espri anlayışı göreceli ben beğenmedim ama başkası beğenebilir onu bilemem ama goranın yanından bile geçemicek bi film bence

sansiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hanece.com
hernekadar GORA ilk olmasından dolayı daha esprili ve daha akıcı olsa da AROG da süperdi... gittim, gördüm, gülmekten öldüm :D

ayrıca CMYLMZ Türkiye'de de görsel efekt olarak, bilim kurgu çevrilebileceğini göstermiş oldu... ilkinde de görüntü çok süperdi ikincisi olan AROG da da ... hele dinazorla olan sahnesinde birarada olan karelerde görsel olarak patlama yoktu çok akıcı ve netti görüntü...

ama abimin de dediği gibi en çok gülünen an, naneli şeker arası viyagra nın sebep olduğu o son sahneler oldu :)))

al_muallim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
imdb sitesinde gora 7.4 puan almış, 4 yıl sonraki film olan "arog" da ise, 8.7 almış

bu demektir ki, görsel effect bakımından türkiyede baya bi gelişme var,